Položka · Kapitola 87 · Číslo 8703
8703.80: Ostatní vozidla, pouze s elektrickým hnacím motorem
Elektromobily
Položka HS 8703.80 – elektromobily – patří do čísla 8703 v kapitole 87.
Kolik zaplatíte
Dovoz: EU
Sazby podle národních kódů zboží · Kombinovaná nomenklatura EU
Kódy – EU →- 8703 80 Ostatní vozidla, pouze s elektrickým hnacím motorem:
- 8703 80 10 Nová 10 %p/st
- 8703 80 90 Použitá 10 %p/st
Dodatečná cla a dovozní podmínky
Platby nad rámec cla a podmínky, které musí zboží splnit na hranici.
Dodatečná cla a poplatky 2
- Vyrovnávací cloKonečné vyrovnávací clo 35,3 %
- Pouze pro
- 8703 80 10 10 New battery electric vehicles, principally designed for the transport of nine or less persons, including the driver, excluding L category vehicles according to Regulation (EU) No 168/2013 and motorcycles, propelled (regardless of the number of wheels set in motion) solely by one or more electric motors, including those with an internal combustion range extender (an auxiliary power unit)
- Platí pro zemi původu
- Čína
- Právní předpis
- Regulation 2754/24, Regulation 0330/26
- Kódy zboží
- u 1 z 2 kódů
Sazby pro jmenované vývozce (61)
Společnost Sazba Leapmotor Automobile Co., Ltd. 89BW 20,7 % Nanjing Golden Dragon Bus Co., Ltd. 89BX 20,7 % Tesla (Shanghai) Co., Ltd. 89BZ 7,8 % Aiways Automobile Co., Ltd.Aiways Automobile Co., Ltd. 89FW 20,7 % Jiangxi Yiwei Automobile Manufacturing Co., Ltd. 89FX 20,7 % Anhui Jianghuai Automobile Group Co., Ltd. 89FY 20,7 % Volkswagen (Anhui) Automotive Co., Ltd 89FZ Bez cla BMW Brilliance Automotive Ltd. 89GA 20,7 % Brilliance Xinri New Energy Automobile Co., Ltd. 89GB 20,7 % Spotlight Automotive Ltd. 89GC 20,7 % Chery Automobile Co., Ltd. 89GD 20,7 % Chery New Energy Automobile Co., Ltd 89GE 20,7 % Audi FAW NEV Co., Ltd. 89GF 20,7 % Changan Mazda Automobile Corporation Ltd. 89GG 20,7 % China FAW Corporation Limited 89GH 20,7 % FAW Toyota Motor Co., Ltd. 89GI 20,7 % FAW-Volkswagen Automotive Co., Ltd 89GJ 20,7 % Jiangsu Guoxin New Energy Passenger Car Co., Ltd. 89GK 20,7 % Chongqing Changan Automobile Company Limited 89GL 20,7 % Chongqing Lingyao Automobile Co., Ltd. 89GM 20,7 % Hefei Chang 'an Automobile Co., Ltd. 89GN 20,7 % Nanjing Chang 'an Automobile Co., Ltd. 89GO 20,7 % Seres Auto (Hubei) Co., Ltd. 89GP 20,7 % Dongfeng Honda Automobile Co., Ltd. 89GQ 20,7 % Dongfeng Liuzhou Motor Co., Ltd. 89GR 20,7 % Dongfeng Motor Company Ltd. 89GS 20,7 % Dongfeng Motor Group Co., Ltd. 89GT 20,7 % Dongfeng Peugeot Citroen Automobile Company Ltd. 89GU 20,7 % eGT New Energy Automotive Co., Ltd. 89GV 20,7 % Seres Auto Co., Ltd. 89GW 20,7 % Voyah Automobile Technology Co., Ltd. 89GX 20,7 % Great Wall Motor Company Limited, Taizhou Branch 89GY 20,7 % Hebei Changzheng Automobile Manufacturing Co. LTD 89GZ 20,7 % Rizhao Weipai Automobile Co., Ltd. 89HA 20,7 % NIO (Anhui) Co., Ltd. 89HB 20,7 % NIO Co., Ltd. 89HC 20,7 % NIO Technology (Anhui) Co., Ltd. 89HD 20,7 % XPeng Inc. 89HE 20,7 % Zhaoqing Xiaopeng New Energy Investment Co., Ltd. 89HF 20,7 % Zhaoqing Xiaopeng New Energy Investment Co., Ltd. Guangzhou Branch 89HG 20,7 % BYD Auto Company Limited 89HH 17 % BYD Auto Industry Company Limited 89HI 17 % Changsha BYD Auto Company Limited 89HJ 17 % Changsha Xingchao Auto Company Limited 89HK 17 % Changzhou BYD Auto Company Limited 89HL 17 % Fuzhou BYD Industrial Company Limited 89HM 17 % Hefei BYD Auto Company Limited 89HN 17 % Jinan BYD Auto Company Limited 89HO 17 % Asia Euro Automobile Manufacture (Taizhou) Company Limited 89HP 18,8 % Chongqing Lifan Passenger Vehicle Co., Ltd. 89HQ 18,8 % Fengsheng Automobile (Jiangsu) Co., Ltd. 89HR 18,8 % Shanxi New Energy Automobile Industry Co., Ltd. 89HS 18,8 % Zhejiang Geely Automobile Company Limited 89HT 18,8 % Zhejiang Haoqing Automobile Manufacturing Company Limited 89HU 18,8 % Zhongjia Automobile Manufacturing (Chengdu) Co., Ltd. 89HV 18,8 % SAIC MAXUS Automotive Company Limited 89HW 35,3 % SAIC Motor Corporation Limited 89HX 35,3 % Nanjing Automobile (Group) Corporation 89HY 35,3 % SAIC Volkswagen Automotive Co., Ltd. 89HZ 35,3 % SAIC GM Wuling Automobile Co., Ltd. 89IA 35,3 % SAIC General Motors Co., Ltd. 89IB 35,3 % - Manipulační poplatekUnijní manipulační poplatek 2 EUR
- Platí pro zemi původu
- všechny země
- Platnost
- od 1. listopadu 2026
- Právní předpis
- Regulation 2108/26
- Doklady
- Y126 Goods sold in distance sales
Dovozní podmínky 9
- Dovozní kontrolaOmezení vstupu do volného oběhu
- Platí pro zemi původu
- Irák, Sýrie
- Právní předpis
- Regulation 1210/03, Regulation 1332/13
- Dovozní kontrolaDovozní kontrola zboží a technologií, na něž se vztahují omezení
- Platí pro zemi původu
- Libye
- Právní předpis
- Regulation 0044/16
- Doklady
- Y920 Zboží jiné než zboží popsané v poznámkách pod čarou připojených k opatření
- Dovozní kontrolaDovozní kontrola zboží a technologií, na něž se vztahují omezení
- Platí pro zemi původu
- Rusko
- Platnost
- do 31. července 2027
- Právní předpis
- Decision 0512/14
- Doklady
- Y920 Zboží jiné než zboží popsané v poznámkách pod čarou připojených k opatření
- Dovozní kontrolaKontrola dovozu fluorovaných skleníkových plynů
- Platí pro zemi původu
- všechny země
- Právní předpis
- Regulation 0573/24
- Doklady
- Y152 Výjimka ze zákazu dovozu udělená za účelem opravy nebo servisu stávajících zařízení podle článku 11.1 druhého pododstavce nařízení (EU) 2024/573
- Y986 Výjimka ze zákazu dovozu podle článku 11.1 a 11.2 nařízení (EU) 2024/573
- Y160 Zboží jiné než spadající do platné působnosti nařízení (EU) 2024/573
- Y169 Výrobky a zařízení, včetně součástí (s výjimkou vojenské a opravárenské výjimky) uvedené v příloze IV, které obsahují F-plyny nebo jsou na F-plynech závislé a nepodléhají zákazu stanovenému článkem 11.1. (nařízení 2024/573
- Y123 Podnik registrovaný na portálu fluorovaných plynů podle článku 20 nařízení (EU) 2024/573
- C057 Kopie prohlášení o shodě (možnost A) uvedeného v čl. 1 odst. 2 a příloze nařízení (EU) 2025/2155
- C079 Kopie prohlášení o shodě (možnost B) uvedeného v čl. 1 odst. 2 a příloze nařízení (EU) 2025/2155
- C082 Kopie prohlášení o shodě (možnost C) uvedeného v čl. 1 odst. 2 a příloze nařízení (EU) 2025/2155
- Y120 Podniky, které dovážejí méně než 10 tun ekvivalentu CO₂ částečně fluorovaných uhlovodíků ročně obsažených v zařízeních nebo výrobcích, jsou vyňaty z působnosti článku 19 nařízení (EU) 2024/573 (čl. 19 odst. 6 nařízení (EU) 2024/573
- Y179 Výrobky nebo zařízení předem naplněné fluorovanými skleníkovými plyny, jinými než HFC z oddílu 1 přílohy I, na něž se nevztahuje článek 19 (nařízení 2024/573)
- Y054 Zboží označené podle čl. 12 nařízení (EU) 2024/573
- Y163 Čistá hmotnost fluorovaných skleníkových plynů naplněných ve výrobcích a zařízeních
- Y121 Tuny ekvivalentu CO₂ volně ložených plynů a plynů obsažených ve výrobcích nebo zařízeních a jejich částech a částech
- Dovozní kontrolaKontrola dovozu látek poškozujících ozonovou vrstvu
- Platí pro zemi původu
- všechny země
- Právní předpis
- Regulation 0590/24
- Doklady
- L100 Dovozní licence "kontrolované látky" (ozón), vydaná Komisí
- Y792 Látky, výrobky a zařízení jiné než ty, které spadají do oblasti působnosti nařízení (EU) 2024/590
- Y791 Výjimka ze zákazu pro použití látek poškozujících ozonovou vrstvu k základním laboratorním a analytickým účelům (články 8 a 13 odst. 1 písm. c) (dovoz) a článek 14 odst. 1 písm. a) (vývoz) nařízení (EU) 2024/590) a pro výrobky a zařízení (články 11 odst. 1 a článek 13 odst. 1 písm. j) (dovoz) a článek 14 odst. 1 písm. g) (vývoz) nařízení (EU) 2024/590)
- Y789 Výjimka ze zákazu pro výrobky a zařízení, které obsahují halony nebo jejichž provoz je na halonech závislý pro použití ke kritickým účelům (viz články 13 odst. 1 písm. h) (dovoz) a článek 14 odst. 1 písm. f) (vývoz) nařízení (EU) 2024/590)
- Y790 Výjimka ze zákazu pro látky poškozující ozonovou vrstvu určených ke zneškodnění nebo k regeneraci (viz články 12, čl. 13 odst. 1 písm. d) a 13 odst. 1 písm. e) (dovoz) nařízení (EU) 2024/590) a pro výrobky a zařízení (viz články 12 a 13 odst. 1 písm. i) (dovoz))
- Y797 Registrační identifikační číslo v systému licencí, jak je definováno v článku 17 odst. 3 písm. a)
- Y798 Deklarace čisté hmotnosti látky (látek) poškozujících ozonovou vrstvu, jsou-li obsaženy ve výrobcích a zařízeních
- Y799 Čistá hmotnost látky poškozující ozonovou vrstvu vynásobená ODP látky (látek) poškozujících ozonovou vrstvu, a to i v případě, že je obsažena ve výrobcích a zařízeních
- Dovozní kontrolaDovozní kontrola luxusního zboží
- Platí pro zemi původu
- Severní Korea
- Právní předpis
- Regulation 2062/17
- Doklady
- Y945 Zboží neobchodní povahy určené k osobnímu užití, které je obsaženo v zavazadlech cestujících osob (čl. 10 odst. 2 nařízení (EU) 2017/1509)
- Y946 Zboží nezbytné pro služební účely diplomatických misí či konzulárních úřadů členských států v KLDR nebo mezinárodních organizací požívajících výsad podle mezinárodního práva nebo pro osobní potřeby jejich pracovníků (čl. 10 odst. 3 nařízení (EU) 2017/1509)
- Y948 Zboží jiné než zboží popsané v příloze VIII (Luxusní zboží) nařízení (EU) 2017/1509
- Dovozní kontrolaKontrola dovozu
- Platí pro zemi původu
- Bělorusko, Ukrajina
- Právní předpis
- Regulation 0765/06, Regulation 0692/14
- Doklady
- Y727 Zákazy definované v čl.1ra odst. 1 nařízení Rady (EU) č. 765/2006 se nepoužijí (viz smluvní výjimky v čl. 1ra odst. 3)
- Y728 Zákazy definované v čl.1ra odst. 1 nařízení Rady (EU) č. 765/2006 se nepoužijí (viz smluvní výjimky v čl. 1ra odst. 4)
- Y729 Zákazy definované v čl.1ra odst. 1 nařízení Rady (EU) č. 765/2006 se nepoužijí (viz smluvní výjimky v čl. 1ra odst. 6)
- Y731 Zákazy definované v čl.1ra odst. 1 nařízení Rady (EU) č. 765/2006 se nepoužijí (viz smluvní výjimky v čl. 1ra odst. 8)
- L149 Dovozní povolení podle článku 1ra 5 nařízení Rady (EU) č. 765/2006
- L152 Dovozní povolení podle článku 1ra 10nařízení Rady (EU) č. 765/2006
- Y870 Zboží vstoupilo na území celní unie EU a bylo předloženo celním orgánům před vstupem této sankce v platnost nebo přede dnem použitelnosti této sankce, podle toho, co nastane později (viz článek 8f nařízení (EU) č. 765/2006)
- Y997 Zboží, které nepochází z Krymu nebo Sevastopolu nebo pro ně není určeno (články 2 a 2b.1 nařízení Rady (EU) č. 692/2014)
- N864 Prohlášení na faktuře nebo prohlášení o původu učiněné vývozcem na faktuře nebo jakémkoli jiném obchodním dokladu
- N954 Průvodní osvědčení EUR.1
- Dovozní kontrolaKontrola dovozu
- Platí pro zemi původu
- Libye, Ukrajina
- Právní předpis
- Regulation 0813/25, Regulation 0263/22
- Doklady
- Y182 Zboží jiné než zboží, na něž se vztahují zákazy vymezené v čl. 3(a) nařízení (EU) č .2016/44
- Y984 Zboží, které nepochází z území Ukrajiny, která nejsou pod kontrolou vlády, z Doněcké oblasti, Chersonské, Luhanské a Záporožské oblasti nebo není určeno pro tato území
- N954 Průvodní osvědčení EUR.1
- N864 Prohlášení na faktuře nebo prohlášení o původu učiněné vývozcem na faktuře nebo jakémkoli jiném obchodním dokladu
- Dovozní kontrolaKontrola dovozu
- Platí pro zemi původu
- Rusko
- Platnost
- do 31. prosince 2027
- Právní předpis
- Regulation 0833/14
- Doklady
- L142 Dovozní povolení podle článku 3i 3c nařízení Rady (EU) č. 833/2014
- L143 Dovozní povolení podle čl. 12b odst. 2 nařízení Rady (EU) č. 833/2014
- Y859 Zboží vstoupilo na území celní unie EU a bylo předloženo celním orgánům před vstupem této sankce v platnost nebo přede dnem použitelnosti této sankce, podle toho, co nastane později (viz článek 12e nařízení (EU) č. 833/2014)
- Y874 Zákazy definované v čl. 3i odst. 1 nařízení Rady (EU) č. 833/2014 se nepoužijí (viz výjimky v čl. 3i odst. 3aa)
- Y877 Zákazy definované v čl. 3i odst. 1 nařízení Rady (EU) č. 833/2014 se nepoužijí (viz výjimky v čl. 3i odst. 3ac)
- Y875 Zákazy definované v čl. 3i odst. 1 nařízení Rady (EU) č. 833/2014 se nepoužijí (viz výjimky v čl. 3i odst. 3ab)
Preferenční sazby podle zemí
| Dohoda nebo preferenční systém | Země | Sazba |
|---|---|---|
| standardní sazba (bez dohody) | — | 10 % |
| GSP-EBA (zvláštní režim pro nejméně rozvinuté země - „Vše kromě zbraní“). | Afghánistán, Angola, Bangladéš, Benin a 42 dalšíchAfghánistán, Angola, Bangladéš, Benin, Bhútán, Burkina Faso, Burundi, Čad, Džibutsko, Eritrea, Etiopie, Gambie, Guinea, Guinea-Bissau, Haiti, Jemen, Jižní Súdán, Kambodža, Kiribati, Komory, Kongo – Kinshasa, Laos, Lesotho, Libérie, Madagaskar, Malawi, Mali, Mauritánie, Mosambik, Myanmar (Barma), Nepál, Niger, Rwanda, Senegal, Sierra Leone, Somálsko, Středoafrická republika, Súdán, Svatý Tomáš a Princův ostrov, Šalamounovy ostrovy, Tanzanie, Togo, Tuvalu, Uganda, Východní Timor, Zambie | Bez cla |
| CARIFORUM | Antigua a Barbuda, Bahamy, Barbados, Belize a 10 dalšíchAntigua a Barbuda, Bahamy, Barbados, Belize, Dominika, Dominikánská republika, Grenada, Guyana, Jamajka, Surinam, Svatá Lucie, Svatý Kryštof a Nevis, Svatý Vincenc a Grenadiny, Trinidad a Tobago | Bez cla |
| Zamořské státy a uzemí | Antarktida, Aruba, Curaçao, Francouzská jižní území a 8 dalšíchAntarktida, Aruba, Curaçao, Francouzská jižní území, Francouzská Polynésie, Grónsko, Karibské Nizozemsko, Nová Kaledonie, Saint-Pierre a Miquelon, Svatý Bartoloměj, Svatý Martin (Nizozemsko), Wallis a Futuna | Bez cla |
| GSP+ (zvláštní pobídkový režim pro udržitelný rozvoj a řádnou správu věcí veřejných) | Bolívie, Filipíny, Kapverdy, Kyrgyzstán a 4 dalšíBolívie, Filipíny, Kapverdy, Kyrgyzstán, Mongolsko, Pákistán, Srí Lanka, Uzbekistán | Bez cla |
| Střední Amerika | Guatemala, Honduras, Kostarika, Nikaragua, Panama, Salvador | Bez cla |
| SADC EPA | Botswana, Eswatini, Namibie | Bez cla |
| Evropská ekonomická oblast | Island, Lichtenštejnsko, Norsko | Bez cla |
| Státy východní a jižní Afriky | Mauricius, Seychely, Zimbabwe | Bez cla |
| celní unie EU–Andorra | Andorra | Bez cla |
| dohoda EU–Albánie | Albánie | Bez cla |
| dohoda EU–Bosna a Hercegovina | Bosna a Hercegovina | Bez cla |
| dohoda EU–Kanada | Kanada | Bez cla |
| dohoda EU–Švýcarsko | Švýcarsko | Bez cla |
| dohoda EU–Pobřeží slonoviny | Pobřeží slonoviny | Bez cla |
| dohoda EU–Chile | Chile | Bez cla |
| dohoda EU–Kamerun | Kamerun | Bez cla |
| dohoda EU–Kolumbie | Kolumbie | Bez cla |
| dohoda EU–Alžírsko | Alžírsko | Bez cla |
| dohoda EU–Ekvádor | Ekvádor | Bez cla |
| dohoda EU–Egypt | Egypt | Bez cla |
| Preferenční původ v souladu s Dohodou ve formě výměny dopisů mezi Evropskou unií a Marockým královstvím o změně protokolů č. 1 a č. 4 k Evropsko-středomořské dohodě zakládající přidružení mezi Evropskými společenstvími a jejich členskými státy na jedné straně a Marockým královstvím na straně druhé. | Západní Sahara | Bez cla |
| dohoda EU–Fidži | Fidži | Bez cla |
| dohoda EU–Faerské ostrovy | Faerské ostrovy | Bez cla |
| dohoda EU–Spojené království | Spojené království | Bez cla |
| dohoda EU–Gruzie | Gruzie | Bez cla |
| dohoda EU–Ghana | Ghana | Bez cla |
| dohoda EU–Izrael | Izrael | Bez cla |
| dohoda EU–Jordánsko | Jordánsko | Bez cla |
| dohoda EU–Japonsko | Japonsko | Bez cla |
| dohoda EU–Keňa | Keňa | Bez cla |
| dohoda EU–Jižní Korea | Jižní Korea | Bez cla |
| dohoda EU–Libanon | Libanon | Bez cla |
| dohoda EU–Maroko | Maroko | Bez cla |
| dohoda EU–Moldavsko | Moldavsko | Bez cla |
| dohoda EU–Černá Hora | Černá Hora | Bez cla |
| dohoda EU–Severní Makedonie | Severní Makedonie | Bez cla |
| dohoda EU–Mexiko | Mexiko | Bez cla |
| dohoda EU–Nový Zéland | Nový Zéland | Bez cla |
| dohoda EU–Peru | Peru | Bez cla |
| dohoda EU–Papua-Nová Guinea | Papua-Nová Guinea | Bez cla |
| dohoda EU–Palestinská území | Palestinská území | Bez cla |
| dohoda EU–Srbsko | Srbsko | Bez cla |
| dohoda EU–Singapur | Singapur | Bez cla |
| celní unie EU–San Marino | San Marino | Bez cla |
| dohoda EU–Sýrie | Sýrie | Bez cla |
| dohoda EU–Tunisko | Tunisko | Bez cla |
| celní unie EU–Turecko | Turecko | Bez cla |
| dohoda EU–Ukrajina | Ukrajina | Bez cla |
| dohoda EU–Spojené státy | Spojené státy | Bez cla |
| dohoda EU–Samoa | Samoa | Bez cla |
| dohoda EU–Kosovo | Kosovo | Bez cla |
| dohoda EU–Jihoafrická republika | Jihoafrická republika | Bez cla |
| dohoda EU–Vietnam | Vietnam | 1,2 % |
| GSP - Obecné režimy | Cookovy ostrovy, Indonésie, Kongo – Brazzaville, Mikronésie a 4 dalšíCookovy ostrovy, Indonésie, Kongo – Brazzaville, Mikronésie, Nigérie, Niue, Tádžikistán, Vanuatu | 6,5 % |
| Mercosur | Argentina, Brazílie, Paraguay, Uruguay | 8,7 % |
EU: měsíční dovoz
Hlavní dodavatelé, posledních 12 měsíců
| Země | Hodnota | Podíl | Změna |
|---|---|---|---|
| 8,3 mld. € | 43,6 % | +18,1 % | |
| 4,3 mld. € | 22,9 % | +25,8 % | |
| 2,2 mld. € | 11,5 % | +60,9 % | |
| 1,4 mld. € | 7,2 % | +34,2 % | |
| 1,1 mld. € | 5,9 % | -16,7 % | |
| 639,9 mil. € | 3,4 % | +421,3 % | |
| 342 mil. € | 1,8 % | +15 302,7 % | |
| 219,7 mil. € | 1,2 % | +58,2 % |
Stejná položka v jiných sazebnících
Světový obchod v roce 2024
Hodnota obchodu (USD) bez vykázaného obchodu < 3 mil. US$3 mil. US$+57 mil. US$+2,4 mld. US$+> 10,2 mld. US$
Vývoz: 115
- Německo: 41,1 mld. US$
- Čína: 32,3 mld. US$
- Jižní Korea: 10,7 mld. US$
- Mexiko: 10,2 mld. US$
- Japonsko: 7,1 mld. US$
- Belgie: 6,4 mld. US$
- Spojené státy: 6 mld. US$
- Česko: 4,2 mld. US$
- Španělsko: 3,6 mld. US$
- Nizozemsko: 3,5 mld. US$
- Francie: 3,1 mld. US$
- Spojené království: 2,4 mld. US$
- Maďarsko: 1,7 mld. US$
- Itálie: 1,1 mld. US$
- Polsko: 1 mld. US$
- Rakousko: 1 mld. US$
- Slovinsko: 680 mil. US$
- Švédsko: 661 mil. US$
- Slovensko: 600 mil. US$
- Thajsko: 446 mil. US$
- Maroko: 382 mil. US$
- Vietnam: 317 mil. US$
- Kanada: 130 mil. US$
- Hongkong – ZAO Číny: 122 mil. US$
- Turecko: 107 mil. US$
- Dánsko: 98 mil. US$
- Indie: 90 mil. US$
- Norsko: 58 mil. US$
- Lucembursko: 57 mil. US$
- Finsko: 40 mil. US$
- Chorvatsko: 38 mil. US$
- Estonsko: 32 mil. US$
- Švýcarsko: 31 mil. US$
- Portugalsko: 24 mil. US$
- Rumunsko: 24 mil. US$
- Lotyšsko: 19 mil. US$
- Singapur: 19 mil. US$
- Litva: 19 mil. US$
- Srbsko: 15 mil. US$
- Nový Zéland: 12 mil. US$
- Ázerbájdžán: 11 mil. US$
- Indonésie: 10 mil. US$
- Kazachstán: 9 mil. US$
- Izrael: 9 mil. US$
- Saúdská Arábie: 9 mil. US$
- Malajsie: 8 mil. US$
- Austrálie: 6 mil. US$
- Macao – ZAO Číny: 5 mil. US$
- Spojené arabské emiráty: 5 mil. US$
- Bulharsko: 5 mil. US$
- Kolumbie: 5 mil. US$
- Irsko: 5 mil. US$
- Ukrajina: 4 mil. US$
- Řecko: 4 mil. US$
- Bahrajn: 3 mil. US$
- Kyrgyzstán: 3 mil. US$
- Jordánsko: 3 mil. US$
- Jihoafrická republika: 3 mil. US$
- Tchaj-wan: 2 mil. US$
- Gruzie: 2 mil. US$
Hodnota obchodu (USD) bez vykázaného obchodu < 13 mil. US$13 mil. US$+205 mil. US$+1,6 mld. US$+> 7,2 mld. US$
Dovoz: 206
- Spojené státy: 22,4 mld. US$
- Spojené království: 14,6 mld. US$
- Belgie: 8,9 mld. US$
- Nizozemsko: 8,4 mld. US$
- Francie: 7,9 mld. US$
- Německo: 7,6 mld. US$
- Kanada: 7,2 mld. US$
- Dánsko: 4,8 mld. US$
- Norsko: 4,7 mld. US$
- Švédsko: 4,4 mld. US$
- Austrálie: 3,4 mld. US$
- Španělsko: 3,4 mld. US$
- Itálie: 3,1 mld. US$
- Turecko: 2,5 mld. US$
- Švýcarsko: 2,3 mld. US$
- Rakousko: 2 mld. US$
- Izrael: 2 mld. US$
- Jižní Korea: 1,9 mld. US$
- Spojené arabské emiráty: 1,8 mld. US$
- Brazílie: 1,7 mld. US$
- Portugalsko: 1,6 mld. US$
- Thajsko: 1,6 mld. US$
- Tchaj-wan: 1,5 mld. US$
- Mexiko: 1,3 mld. US$
- Japonsko: 1,3 mld. US$
- Ukrajina: 1,3 mld. US$
- Finsko: 1,2 mld. US$
- Hongkong – ZAO Číny: 1,1 mld. US$
- Indonésie: 1 mld. US$
- Malajsie: 929 mil. US$
- Polsko: 911 mil. US$
- Čína: 792 mil. US$
- Slovinsko: 653 mil. US$
- Lucembursko: 536 mil. US$
- Singapur: 535 mil. US$
- Irsko: 528 mil. US$
- Česko: 361 mil. US$
- Maďarsko: 346 mil. US$
- Kolumbie: 337 mil. US$
- Kostarika: 331 mil. US$
- Nový Zéland: 276 mil. US$
- Kyrgyzstán: 276 mil. US$
- Uzbekistán: 272 mil. US$
- Rumunsko: 271 mil. US$
- Filipíny: 269 mil. US$
- Slovensko: 253 mil. US$
- Nepál: 252 mil. US$
- Jordánsko: 235 mil. US$
- Tádžikistán: 235 mil. US$
- Bělorusko: 219 mil. US$
- Indie: 213 mil. US$
- Řecko: 205 mil. US$
- Egypt: 200 mil. US$
- Rusko: 155 mil. US$
- Chile: 149 mil. US$
- Ázerbájdžán: 126 mil. US$
- Uruguay: 121 mil. US$
- Macao – ZAO Číny: 118 mil. US$
- Estonsko: 116 mil. US$
- Džibutsko: 113 mil. US$
Největší vývozci
| Pořadí | Země | Hodnota | Podíl |
|---|---|---|---|
| 1 | 41,1 mld. US$ | 29,4 % | |
| 2 | 32,3 mld. US$ | 23,1 % | |
| 3 | 10,7 mld. US$ | 7,6 % | |
| 4 | 10,2 mld. US$ | 7,3 % | |
| 5 | 7,1 mld. US$ | 5,1 % | |
| 6 | 6,4 mld. US$ | 4,6 % | |
| 7 | 6 mld. US$ | 4,3 % | |
| 8 | 4,2 mld. US$ | 3 % | |
| 9 | 3,6 mld. US$ | 2,6 % | |
| 10 | 3,5 mld. US$ | 2,5 % |
Největší dovozci
| Pořadí | Země | Hodnota | Podíl |
|---|---|---|---|
| 1 | 22,4 mld. US$ | 16,1 % | |
| 2 | 14,6 mld. US$ | 10,4 % | |
| 3 | 8,9 mld. US$ | 6,4 % | |
| 4 | 8,4 mld. US$ | 6 % | |
| 5 | 7,9 mld. US$ | 5,7 % | |
| 6 | 7,6 mld. US$ | 5,5 % | |
| 7 | 7,2 mld. US$ | 5,2 % | |
| 8 | 4,8 mld. US$ | 3,4 % | |
| 9 | 4,7 mld. US$ | 3,4 % | |
| 10 | 4,4 mld. US$ | 3,1 % |
Dovozní clo na tento výrobek ve světě 150
Clo podle doložky nejvyšších výhod (MFN), které každá země uplatňuje na zboží této podpoložky HS: průměr jejích vnitrostátních sazebních položek, s nejnižší a nejvyšší položkou, pokud se liší. Zboží ze zemí s obchodní dohodou často platí méně.
- 10 %medián cla
- 35počet zemí bez cla (MFN)
- 125 %nejvyšší: Indie, Thajsko, Pákistán
150
| Dovážející země | Clo MFN | položky od – do | rok údajů |
|---|---|---|---|
| 0 % | 2023 | ||
| 30 % | 2023 | ||
| 0 % | 2023 · HS 2017 | ||
| 10 % | 2021 · HS 2017 | ||
| 20 % | 2023 · HS 2017 | ||
| 10 % | 0 % – 15 % | 2023 | |
| 4 % | 0 % – 5 % | 2023 | |
| 7,5 % | 0 % – 15 % | 2023 · HS 2017 | |
| 0 % | 2022 | ||
| 5 % | 2023 | ||
| 25 % | 2023 · HS 2017 | ||
| 28 % | 10 % – 45 % | 2022 · HS 2017 | |
| 45 % | 2023 | ||
| 5 % | 0 % – 15 % | 2021 · HS 2017 | |
| 15 % | 5 % – 20 % | 2023 | |
| 0 % | 2023 | ||
| 0 % | 2022 | ||
| 5 % | 0 % – 10 % | 2023 · HS 2017 | |
| 5 % | 2022 | ||
| 18 % | 0 % – 25 % | 2023 | |
| 35 % | 2023 · HS 2017 | ||
| 0 % | 2023 · HS 2017 | ||
| 15 % | 5 % – 20 % | 2023 | |
| 25 % | 2023 | ||
| 47 % | 0 % – 120 % | 2022 · HS 2017 | |
| 30 % | 2023 | ||
| 15 % | 2023 | ||
| 40 % | 2023 · HS 2017 | ||
| 15 % | 8 % – 20 % | 2023 | |
| 0 % | 2019 · HS 2017 | ||
| 0 % | 2023 · HS 2017 | ||
| 18 % | 0 % – 25 % | 2023 | |
| 14 % | 0 % – 20 % | 2021 · HS 2017 | |
| 10 % | 2023 | ||
| 0 % | 2023 | ||
| 16 % | 0 % – 30 % | 2023 | |
| 30 % | 2023 | ||
| 15 % | 5 % – 20 % | 2023 | |
| 15 % | 5 % – 20 % | 2023 | |
| 0 % | 2023 · HS 2017 | ||
| 0 % | 2023 | ||
| 15 % | 5 % – 20 % | 2023 | |
| 15 % | 5 % – 20 % | 2023 | |
| 45 % | 2023 · HS 2017 | ||
| 10 % | 2020 · HS 2017 | ||
| 0 % | 2023 | ||
| 0 % | 2023 | ||
| 6 % | 2023 · HS 2017 | ||
| 125 % | 2023 | ||
| 34 % | 10 % – 50 % | 2023 | |
| 5 % | 2020 · HS 2017 | ||
| 0 % | 2023 | ||
| 7 % | 2022 · HS 2017 | ||
| 20 % | 10 % – 30 % | 2023 | |
| 0 % | 2023 | ||
| 15 % | 5 % – 25 % | 2017 · HS 2017 | |
| 18 % | 0 % – 25 % | 2023 | |
| 8 % | 2023 | ||
| 0 % | 2023 | ||
| 23 % | 0 % – 35 % | 2023 · HS 2017 | |
| 30 % | 2023 | ||
| 6,1 % | 2023 | ||
| 0 % | 2023 · HS 2017 | ||
| 5 % | 2023 | ||
| 0 % | 2023 | ||
| 35 % | 2023 | ||
| 0 % | 2023 · HS 2017 | ||
| 0 % | 2021 · HS 2017 | ||
| 30 % | 2023 | ||
| 0 % | 2023 | ||
| 25 % | 2023 · HS 2017 | ||
| 5 % | 2023 | ||
| 5 % | 0 % – 15 % | 2021 · HS 2017 | |
| 2,2 % | 0 % – 20 % | 2023 · HS 2017 | |
| 18 % | 0 % – 25 % | 2023 | |
| 5 % | 2020 · HS 2017 | ||
| 15 % | 5 % – 20 % | 2023 | |
| 5 % | 2021 · HS 2017 | ||
| 0,7 %* | 0,6 % – 0,8 % | 2021 · HS 2017 | |
| 0 % | 2023 | ||
| 15 % | 10 % – 20 % | 2023 | |
| 18 % | 0 % – 35 % | 2023 | |
| 25 % | 2021 · HS 2017 | ||
| 0 % | 2023 | ||
| 15 % | 5 % – 20 % | 2023 | |
| 2,5 % | 2023 | ||
| 0 % | 2023 | ||
| 15 % | 5 % – 20 % | 2023 · HS 2017 | |
| 7,5 % | 0 % – 15 % | 2023 · HS 2017 | |
| 4 % | 2021 · HS 2017 | ||
| 0 % | 2023 · HS 2017 | ||
| 5 % | 2023 | ||
| 35 % | 2023 · HS 2017 | ||
| 20 % | 2023 | ||
| 14 % | 0 % – 20 % | 2023 · HS 2017 | |
| 18 % | 0 % – 25 % | 2023 | |
| 18 % | 5 % – 30 % | 2021 · HS 2017 | |
| 30 % | 10 % – 60 % | 2023 | |
| 15 % | 5 % – 20 % | 2023 | |
| 15 % | 5 % – 20 % | 2023 | |
| 10 % | 2023 | ||
| 0 % | 2023 | ||
| 6,7 % | 0 % – 10 % | 2023 | |
| 5 % | 2023 | ||
| 50 % | 2023 | ||
| 7 % | 2017 · HS 2017 | ||
| 0 % | 2023 | ||
| 0 % | 2023 | ||
| 0 % | 2023 · HS 2017 | ||
| 6 % | 2023 · HS 2017 | ||
| 15 % | 5 % – 20 % | 2023 · HS 2017 | |
| 30 % | 2023 | ||
| 5 % | 0 % – 15 % | 2021 · HS 2017 | |
| 13 % | 0 % – 25 % | 2023 | |
| 2 % | 2021 · HS 2017 | ||
| 0 % | 2022 | ||
| 0 % | 2020 · HS 2017 | ||
| 5 % | 2023 | ||
| 15 % | 5 % – 20 % | 2023 | |
| 5 % | 2023 | ||
| 0 % | 2023 | ||
| 15 % | 5 % – 20 % | 2023 | |
| 0 % | 2023 · HS 2017 | ||
| 25 % | 2023 · HS 2017 | ||
| 5 % | 2023 | ||
| 10 % | 2023 | ||
| 2,5 % | 2023 | ||
| 20 % | 2023 | ||
| 30 % | 2023 | ||
| 25 % | 10 % – 40 % | 2021 · HS 2017 | |
| 45 % | 2023 | ||
| 15 % | 10 % – 20 % | 2019 · HS 2017 | |
| 20 % | 2023 | ||
| 15 % | 2023 · HS 2017 | ||
| 0,7 %* | 0,6 % – 0,8 % | 2023 | |
| 25 % | 2023 | ||
| 72 % | 10 % – 80 % | 2023 | |
| 15 % | 5 % – 20 % | 2023 | |
| 3 % | 2023 · HS 2017 | ||
| 15 % | 10 % – 20 % | 2023 | |
| 9 % | 2017 · HS 2017 | ||
| 25 % | 2023 | ||
| 4 % | 0 % – 8 % | 2023 · HS 2017 | |
| 0 % | 2023 · HS 2017 | ||
| 10 % | 2021 · HS 2017 | ||
| 0 % | 2023 | ||
| 20 % | 2023 · HS 2017 | ||
| 26 % | 0 % – 70 % | 2023 | |
| 11 % | 0 % – 15 % | 2023 | |
| 0,4 % | 2023 |
Roky celních údajů: 2017–2023; sazby se mezitím mohly změnit. * ekvivalent ad valorem specifických cel (odhad UNCTAD) · UNCTAD TRAINS, přístup přes WITS (Světová banka)
Klasifikace a převodníky
Kam tato podpoložka HS patří ve statistických klasifikacích Organizace spojených národů a jaké kódy měla v dřívějších vydáních harmonizovaného systému.
- SITC Rev. 4
- 7812 Motor vehicles for the transport of persons, n.e.s.
- Konečné užití (BEC Rev. 5)
- Spotřební zboží · BEC 513202
- Produkt CPC 2.1
- 49113 Motor cars and other motor vehicles principally designed for the transport of persons (except public-transport type vehicles, vehicles specially designed for travelling on snow, and golf cars and similar vehicles)
- Činnost ISIC Rev. 4
- 2910 Manufacture of motor vehicles
Dřívější vydání HS
| HS | Kód | |
|---|---|---|
| 2017 | 8703.80 | beze změny |
| 2012 | 8703.90 | změněno |
| 2007 | 8703.90 | změněno |
| 2002 | 8703.90 | změněno |
| 1996 | 8703.90 | změněno |
| 1992 | 8703.90 | změněno |
Převodníky Statistické divize OSN (UNSD)
Závazná rozhodnutí pro podobné zboží 23
Rozhodnutí celní správy USA (CBP, CROSS) a britské HMRC (Advance Tariff Rulings) o zboží zařazeném sem. Rozhodnutí zavazuje jen svého držitele, ale ukazuje, jak úřady zařazují podobné zboží. Popisy jsou anglické texty úřadů.
- N365435 U.S. CBP
The tariff classification of an electric all-terrain vehicle (ATV) from China
- N363847 U.S. CBP
The tariff classification of a new electric vehicle from South Korea
- N363762 U.S. CBP
The tariff classification of various models of the 2027 Kia EV3 electric vehicle from Mexico
- N360151 U.S. CBP
The tariff classification of an electric vehicle from China
- H340949 U.S. CBP
Affirmation of NY N340984 (July 11, 2024); Tariff classification of a certain Stand-Up All-Terrain Vehicle
- N340984 U.S. CBP
The tariff classification of Stand-up All-Terrain Vehicle from China
- 600013306 HMRC
Electric Mini ATV Ride on four wheeled, electric rechargeable mini ATV. Supplied with UK plug. Chain driven with 3 speed settings plus front and rear disc brakes. Tube steel frame with moulded plastic shell. The product is purely recreational, designed for only light off roading. The ATV comes…
celkem rozhodnutí k tomuto kódu: 23
Nedávné změny předpisů zmiňující tento kód
Předpisy, jejichž text uvádí tento kód nebo jeho čtyřmístné číslo. Zkontrolujte samotný předpis: kód může být zmíněn i z jiných důvodů než kvůli změně jeho cla.
-
CELEX 32026R1741 · Zdroj: eur-lex.europa.eu
-
CELEX 32026R1465 · Zdroj: eur-lex.europa.eu
-
CELEX 32026R1395 · Zdroj: eur-lex.europa.eu
-
The Russia (Sanctions) (EU Exit) (Amendment) Regulations 2026
S.I. 2026/543 · Zdroj: legislation.gov.uk
-
CELEX 32026D0328 · Zdroj: eur-lex.europa.eu
Historie kódu
Od roku 2017; dříve se toto zboží zařazovalo pod 8703.90.
Kombinovaná nomenklatura EU má v položce 8703.80 2 kódy; clo pro třetí země: 10 %.
Turecký celní sazebník člení zboží v položce 8703.80 do 4 kódů; zákonná sazba (zákon 474): 10 %.
152 zemí původu má v EU místo standardní sazby 10 % preferenční sazbu cla (základ: například GSP-EBA (zvláštní režim pro nejméně rozvinuté země - „Vše kromě zbraní“). nebo CARIFORUM); u 139 z nich je clo nulové.
V EU se na zboží ze zemí: Čína navíc uplatňuje vyrovnávací clo ve výši 35,3 %.
Za posledních 12 měsíců (září 2025 – srpen 2026) se do EU v této položce dovezlo zboží za 19 mld. €, o 28 % více než v předchozích 12 měsících, průměrná cena činila 12,59 € za kg; největší dodavatel: Čína (44 %), za ním Jižní Korea.
Světový obchod se zbožím této položky činil v roce 2024 139,6 mld. US$, o 8,9 % méně než v roce 2023.
Největší vývozce: Německo s 29,4 % světového vývozu, za ním Čína.
Otázky a odpovědi
Jaký kód zboží má „ostatní vozidla, pouze s elektrickým hnacím motorem“?
Zboží „ostatní vozidla, pouze s elektrickým hnacím motorem“ se zařazuje do položky 8703.80 (v čísle 8703), třída XVII harmonizovaného systému. Kombinovaná nomenklatura EU tento kód dále člení na osm číslic.
Jaké clo platí pro 8703.80 v EU?
Kombinovaná nomenklatura EU stanoví pro dovoz ze zemí bez preferenční dohody clo 10 %. Stejná sazba platí při dovozu do Česka i do ostatních členských států. Preferenční sazby, antidumpingová cla a DPH nejsou zahrnuty.
Jaké clo platí pro 8703.80 ve Spojeném království?
Turecký celní sazebník stanoví pro dovoz ze zemí bez preferenční dohody clo 10 %. Preferenční sazby, antidumpingová cla a DPH nejsou zahrnuty.
Která země vyváží nejvíce zboží položky 8703.80?
Německo: 41,1 mld. US$ v roce 2024 (29,4 % světového vývozu).
Kolik zboží položky 8703.80 vyváží Česko?
V roce 2024 za 4,2 mld. US$, což znamená 8. místo mezi vývozci; hlavní odběratel: Německo.
Ze kterých zemí lze dovážet zboží položky 8703.80 do EU bez cla?
Nulové clo podle obchodní dohody nebo preferenčního režimu má 139 zemí původu (základ mimo jiné: GSP-EBA (zvláštní režim pro nejméně rozvinuté země - „Vše kromě zbraní“)., CARIFORUM, Zamořské státy a uzemí). Zboží musí splňovat pravidla původu dané dohody a dovozce musí mít doklad o původu; jinak platí standardní sazba 10 %. Sazbu pro konkrétní zemi zobrazíte jejím výběrem výše.
Platí pro zboží položky 8703.80 antidumpingové clo?
V EU se na zboží ze zemí: Čína uplatňuje vyrovnávací clo ve výši 35,3 %. Pro vývozce jmenovitě uvedené v nařízení platí nižší sazby.
Odkud EU dováží zboží položky 8703.80?
Největší dodavatelé za posledních 12 měsíců (září 2025 – srpen 2026): Čína (44 %), Jižní Korea (23 %) a Japonsko (12 %). Celkový dovoz: 19 mld. €.