Onderverdeling · Hoofdstuk 72 · Post 7228
7228.60: Staven en profielen van ander gelegeerd staal: andere staven
Officiële omschrijving andere staven
Onderverdeling 7228.60 hoort bij post 7228 (‘Staven en profielen van ander gelegeerd staal’) in hoofdstuk 72.
Wat u betaalt
Invoer: EU
Tarieven per nationale tariefregel · Gecombineerde nomenclatuur van de EU
Tariefregels (EU) →- 7228 60 andere staven:
- 7228 60 20 van gereedschapsstaal Vrij—
- 7228 60 80 andere Vrij—
Aanvullende rechten en invoervoorschriften
Heffingen bovenop het invoerrecht en voorschriften waaraan de goederen aan de grens moeten voldoen.
Aanvullende rechten en heffingen 5
- VrijwaringsmaatregelAanvullende rechten 50%
- Geldt voor goederen uit
- alle landen behalve IJsland, Liechtenstein, Noorwegen
- Rechtshandeling
- Regulation 1457/26
- Schorsing van rechtenSchorsing - producten bestemd voor bepaalde soorten schepen en voor boor- en werkeilanden Vrij
- Geldt voor goederen uit
- alle landen
- Rechtshandeling
- Regulation 2658/87
- Documenten
- C990 Vergunning bijzondere bestemming voor schepen en boor- en werkeilanden (Gedelegeerde Verordening (EU) 2015/2446, bijlage A, kolom 8c)
- TariefcontingentNiet-preferentieel tariefcontingent Vrij
- Geldt voor goederen uit
- alle landen behalve Zwitserland, China, Verenigd Koninkrijk, IJsland, Zuid-Korea, Liechtenstein, Noord-Macedonië, Noorwegen, Turkije
- Rechtshandeling
- Regulation 1457/26
- TariefcontingentNiet-preferentieel tariefcontingent Vrij
- Geldt voor goederen uit
- Albanië, Algerije, Andorra, Antigua en Barbuda, Argentinië, Bahama’s, Barbados, Belize en nog 72
- Rechtshandeling
- Regulation 1457/26
- BehandelingskostenAfhandelingsvergoeding van de Unie 2 EUR
- Geldt voor goederen uit
- alle landen
- Geldig
- vanaf 1 november 2026
- Rechtshandeling
- Regulation 2108/26
- Documenten
- Y126 Goods sold in distance sales
Invoervereisten 12
- Verbod of beperkingInvoerverbod
- Geldt voor goederen uit
- Belarus
- Rechtshandeling
- Regulation 0355/22
- InvoercontroleControle bij de invoer voor aan beperkingen onderhevige goederen en technologie
- Geldt voor goederen uit
- Noord-Korea
- Rechtshandeling
- Regulation 1509/17
- Documenten
- Y920 Goederen andere dan die vermeld staan in de voetnoten die verbonden zijn aan de maatregel
- Invoercontrole
- Geldt voor goederen uit
- alle landen behalve Iran
- Rechtshandeling
- Regulation 0267/12
- Invoercontrole
- Geldt voor goederen uit
- Iran
- Rechtshandeling
- Regulation 0267/12
- Documenten
- Y949 Andere goederen dan die welke zijn omschreven in de voetnoten met betrekking tot de maatregel (Vo. 267/2012)
- Invoercontrole
- Geldt voor goederen uit
- Iran
- Rechtshandeling
- Regulation 0267/12
- Documenten
- Y750 Verordening (EG) nr. 267/2012 heeft geen betrekking op de aangegeven goederen - Bijlage II
- Invoercontrole
- Geldt voor goederen uit
- Oekraïne
- Rechtshandeling
- Regulation 0692/14
- Documenten
- Y997 Goederen die niet afkomstig zijn uit of bestemd zijn voor de Krim of Sebastopol (artikel 2, onder a), en artikel 2 ter, lid 1, van Verordening (EU) nr. 692/2014 van de Raad)
- N864 Factuurverklaring of oorsprongsverklaring, opgesteld door een exporteur op een factuur of op een ander handelsdocument.
- N954 Certificaat inzake goederenverkeer EUR. 1
- Invoercontrole
- Geldt voor goederen uit
- Oekraïne
- Rechtshandeling
- Regulation 0263/22
- Documenten
- Y984 Goederen die niet afkomstig zijn uit of niet bestemd zijn voor de niet onder regeringsgezag vallende gebieden van Oekraïne in de oblasten Donetsk, Kherson, Luhansk en Zaporizhzhia
- N954 Certificaat inzake goederenverkeer EUR. 1
- N864 Factuurverklaring of oorsprongsverklaring, opgesteld door een exporteur op een factuur of op een ander handelsdocument.
- Invoercontrole
- Geldt voor goederen uit
- alle landen behalve Rusland
- Geldig
- tot 31 december 2027
- Rechtshandeling
- Regulation 0833/14
- Documenten
- L139 Invoervergunning op grond van artikel 3 octies, lid 7, van Verordening (EU) nr. 833/2014 van de Raad
- Y824 Bewijs van het land van oorsprong van de ijzer- en staalbasisproducten die voor de verwerking van het product in een derde land worden gebruikt
- Y878 Het product wordt ingevoerd uit een partnerland voor de invoer van ijzer en staal zoals vermeld in bijlage XXXVI bij Verordening (EU) nr. 833/2014
- Y859 Goederen die het grondgebied van de douane-unie van de EU zijn binnengekomen en bij de douaneautoriteiten zijn aangebracht vóór de inwerkingtreding of de datum van toepassing van deze sanctie, naargelang welke datum het laatst valt (zie artikel 12 sexies van Verordening (EU) nr. 833/2014)
- L143 Invoervergunning op grond van artikel 12 ter, lid 2, van Verordening (EU) nr. 833/2014 van de Raad
- Invoercontrole
- Geldt voor goederen uit
- Rusland
- Geldig
- tot 31 december 2027
- Rechtshandeling
- Regulation 0833/14
- Documenten
- L139 Invoervergunning op grond van artikel 3 octies, lid 7, van Verordening (EU) nr. 833/2014 van de Raad
- L143 Invoervergunning op grond van artikel 12 ter, lid 2, van Verordening (EU) nr. 833/2014 van de Raad
- Y859 Goederen die het grondgebied van de douane-unie van de EU zijn binnengekomen en bij de douaneautoriteiten zijn aangebracht vóór de inwerkingtreding of de datum van toepassing van deze sanctie, naargelang welke datum het laatst valt (zie artikel 12 sexies van Verordening (EU) nr. 833/2014)
- Invoercontrole
- Geldt voor goederen uit
- alle landen
- Geldig
- tot 30 september 2027
- Rechtshandeling
- Regulation 1963/26
- Documenten
- Y376 Land van “smelten en gieten” van het ingevoerde staal: China
- Y377 Land van “smelten en gieten” van het ingevoerde staal: India
- Y378 Land van “smelten en gieten” van het ingevoerde staal: Indonesië
- Y379 Land van “smelten en gieten” van het ingevoerde staal: Vietnam
- Y380 Land van “smelten en gieten” van het ingevoerde staal: Maleisië
- Y381 Land van “smelten en gieten” van het ingevoerde staal: Algerije
- Y382 Land van “smelten en gieten” van het ingevoerde staal: Japan
- Y383 Land van “smelten en gieten” van het ingevoerde staal: Zuid-Korea
- Y384 Land van “smelten en gieten” van het ingevoerde staal: Turkije
- Y385 Land van “smelten en gieten” van het ingevoerde staal: Iran
- Y386 Land van “smelten en gieten” van het ingevoerde staal: EU
- Y387 Land van “smelten en gieten” van het ingevoerde staal: overige landen
- Y388 Land van “smelten en gieten” van het ingevoerde staal: meerdere landen van oorsprong
- C131 Fabriekstestcertificaat
- C132 Factuur met informatie over het land van “smelten en gieten” en het warmtenummer
- C133 Leveringsbon met informatie over het land van “smelten en gieten” en het warmtenummer
- C134 Kwaliteitscertificaat of -clausules in uitgevoerde bestelbonnen of contracten met informatie over het land van “smelten en gieten” en het warmtenummer
- C135 Langetermijnverklaring van de leverancier met informatie over het land van “smelten en gieten” en het warmtenummer
- C136 Kostenberekenings- of productiedocumenten met informatie over het land van “smelten en gieten” of het warmtenummer
- C137 Douanedocument van het land van uitvoer met informatie over het land van “smelten en gieten” en het warmtenummer
- C138 Commerciële correspondentie met informatie over het land van “smelten en gieten” en het warmtenummer
- C139 Productiebeschrijvingen met informatie over het land van “smelten en gieten” en het warmtenummer
- Invoercontrole
- Geldt voor goederen uit
- alle landen
- Geldig
- vanaf 1 oktober 2027
- Rechtshandeling
- Regulation 1963/26
- Documenten
- Y376 Land van “smelten en gieten” van het ingevoerde staal: China
- Y377 Land van “smelten en gieten” van het ingevoerde staal: India
- Y378 Land van “smelten en gieten” van het ingevoerde staal: Indonesië
- Y379 Land van “smelten en gieten” van het ingevoerde staal: Vietnam
- Y380 Land van “smelten en gieten” van het ingevoerde staal: Maleisië
- Y381 Land van “smelten en gieten” van het ingevoerde staal: Algerije
- Y382 Land van “smelten en gieten” van het ingevoerde staal: Japan
- Y383 Land van “smelten en gieten” van het ingevoerde staal: Zuid-Korea
- Y384 Land van “smelten en gieten” van het ingevoerde staal: Turkije
- Y385 Land van “smelten en gieten” van het ingevoerde staal: Iran
- Y386 Land van “smelten en gieten” van het ingevoerde staal: EU
- Y387 Land van “smelten en gieten” van het ingevoerde staal: overige landen
- Y388 Land van “smelten en gieten” van het ingevoerde staal: meerdere landen van oorsprong
- C131 Fabriekstestcertificaat
- InvoercontroleMechanisme voor Koolstofgrenscorrectie - CBAM
- Geldt voor goederen uit
- alle landen behalve Zwitserland, IJsland, Liechtenstein, Noorwegen
- Geldig
- tot 31 december 2026
- Rechtshandeling
- Regulation 0956/23
- Documenten
- Y128 CBAM-rekeningnummer
- Y134 Goederen van oorsprong uit Büsingen, Helgoland of Livigno (artikel 2, lid 4, van Verordening (EU) 2023/956)
- Y135 Goederen die in het kader van militaire activiteiten worden vervoerd of gebruikt - Vrijstelling op grond van artikel 2, lid 3, van Verordening (EU) 2023/956
- Y237 Goederen van oorsprong uit de EU
- Y238 Aanvraag tot verkrijging van de status van toegelaten CBAM-aangever ingediend uiterlijk 31 maart 2026
- Y137 De-minimisvrijstelling - Vrijstelling op grond van artikel 2 bis van Verordening (EU) 2023/956
EU: invoer per maand
Belangrijkste leveranciers, laatste 12 maanden
| Land | Waarde | Aandeel | Verandering |
|---|---|---|---|
| € 36,5 mln. | 53,3% | +32,5% | |
| € 9,9 mln. | 14,4% | +373,2% | |
| € 8,6 mln. | 12,5% | -15,2% | |
| € 7,5 mln. | 11% | -43,7% | |
| € 2,7 mln. | 3,9% | -35,9% | |
| € 1,7 mln. | 2,4% | -4,7% | |
| € 508K | 0,7% | -15,9% | |
| € 256K | 0,4% | -30,3% |
Dezelfde onderverdeling in andere tarieven
Wereldhandel in 2024
Handelswaarde (US$) geen gemelde handel < US$ 118KUS$ 118K+US$ 2 mln.+US$ 16 mln.+> US$ 50 mln.
Export: 98
- Verenigde Staten: US$ 71 mln.
- China: US$ 62 mln.
- Duitsland: US$ 50 mln.
- Roemenië: US$ 45 mln.
- Japan: US$ 37 mln.
- Taiwan: US$ 36 mln.
- Italië: US$ 23 mln.
- Polen: US$ 20 mln.
- Zweden: US$ 16 mln.
- Senegal: US$ 16 mln.
- Frankrijk: US$ 14 mln.
- Zuid-Korea: US$ 13 mln.
- India: US$ 13 mln.
- Singapore: US$ 11 mln.
- Turkije: US$ 7 mln.
- Oostenrijk: US$ 7 mln.
- Tsjechië: US$ 6 mln.
- Spanje: US$ 6 mln.
- Zuid-Afrika: US$ 6 mln.
- Verenigd Koninkrijk: US$ 6 mln.
- België: US$ 5 mln.
- Slovenië: US$ 4 mln.
- Thailand: US$ 2 mln.
- Nederland: US$ 2 mln.
- Vietnam: US$ 1 mln.
- Canada: US$ 1 mln.
- Rusland: US$ 1 mln.
- Maleisië: US$ 1 mln.
- Hongarije: US$ 937K
- Australië: US$ 860K
- Slowakije: US$ 768K
- Tanzania: US$ 748K
- Finland: US$ 715K
- Mexico: US$ 614K
- Bulgarije: US$ 441K
- Brazilië: US$ 430K
- Zambia: US$ 407K
- Denemarken: US$ 365K
- Hongkong SAR van China: US$ 362K
- Indonesië: US$ 287K
- Guatemala: US$ 280K
- Zwitserland: US$ 255K
- Portugal: US$ 197K
- Estland: US$ 194K
- Verenigde Arabische Emiraten: US$ 151K
- Peru: US$ 134K
- Noorwegen: US$ 126K
- Oekraïne: US$ 118K
- Malawi: US$ 116K
- Saoedi-Arabië: US$ 103K
- Litouwen: US$ 103K
- Israël: US$ 89K
- Egypte: US$ 87K
- Kroatië: US$ 81K
- Moldavië: US$ 70K
- Nieuw-Zeeland: US$ 51K
- Botswana: US$ 51K
- Colombia: US$ 47K
- Bosnië en Herzegovina: US$ 44K
- Costa Rica: US$ 40K
Handelswaarde (US$) geen gemelde handel < US$ 196KUS$ 196K+US$ 2 mln.+US$ 7 mln.+> US$ 23 mln.
Import: 189
- Duitsland: US$ 56 mln.
- Zuid-Korea: US$ 37 mln.
- India: US$ 36 mln.
- Italië: US$ 24 mln.
- Polen: US$ 23 mln.
- Canada: US$ 23 mln.
- Verenigde Staten: US$ 21 mln.
- Frankrijk: US$ 17 mln.
- China: US$ 17 mln.
- Verenigd Koninkrijk: US$ 16 mln.
- Singapore: US$ 11 mln.
- Maleisië: US$ 11 mln.
- Egypte: US$ 9 mln.
- Vietnam: US$ 8 mln.
- Taiwan: US$ 8 mln.
- België: US$ 8 mln.
- Oostenrijk: US$ 8 mln.
- Australië: US$ 7 mln.
- Mexico: US$ 7 mln.
- Thailand: US$ 7 mln.
- Mali: US$ 7 mln.
- Nederland: US$ 6 mln.
- Slowakije: US$ 6 mln.
- Guinee-Bissau: US$ 6 mln.
- Zambia: US$ 5 mln.
- Zwitserland: US$ 5 mln.
- Brazilië: US$ 4 mln.
- Turkije: US$ 4 mln.
- Indonesië: US$ 4 mln.
- Zweden: US$ 4 mln.
- Israël: US$ 4 mln.
- Bulgarije: US$ 4 mln.
- Tsjechië: US$ 4 mln.
- Hongarije: US$ 4 mln.
- Roemenië: US$ 4 mln.
- Rusland: US$ 3 mln.
- Tanzania: US$ 3 mln.
- Japan: US$ 3 mln.
- Slovenië: US$ 3 mln.
- Gambia: US$ 3 mln.
- Spanje: US$ 3 mln.
- Bangladesh: US$ 3 mln.
- Zuid-Afrika: US$ 3 mln.
- Finland: US$ 3 mln.
- Moldavië: US$ 2 mln.
- Denemarken: US$ 2 mln.
- Argentinië: US$ 2 mln.
- Congo-Kinshasa: US$ 2 mln.
- Zimbabwe: US$ 2 mln.
- Colombia: US$ 2 mln.
- Ierland: US$ 2 mln.
- Myanmar (Birma): US$ 2 mln.
- Verenigde Arabische Emiraten: US$ 1 mln.
- Servië: US$ 1 mln.
- Kazachstan: US$ 1 mln.
- Noorwegen: US$ 1 mln.
- Qatar: US$ 1 mln.
- Filipijnen: US$ 1 mln.
- Dominicaanse Republiek: US$ 1 mln.
- Saoedi-Arabië: US$ 1 mln.
Grootste exporteurs
| Plaats | Land | Waarde | Aandeel |
|---|---|---|---|
| 1 | US$ 71 mln. | 14,4% | |
| 2 | US$ 62 mln. | 12,7% | |
| 3 | US$ 50 mln. | 10,1% | |
| 4 | US$ 45 mln. | 9,1% | |
| 5 | US$ 37 mln. | 7,5% | |
| 6 | US$ 36 mln. | 7,3% | |
| 7 | US$ 23 mln. | 4,6% | |
| 8 | US$ 20 mln. | 4,1% | |
| 9 | US$ 16 mln. | 3,3% | |
| 10 | US$ 16 mln. | 3,2% |
Grootste importeurs
| Plaats | Land | Waarde | Aandeel |
|---|---|---|---|
| 1 | US$ 56 mln. | 11,4% | |
| 2 | US$ 37 mln. | 7,6% | |
| 3 | US$ 36 mln. | 7,3% | |
| 4 | US$ 24 mln. | 4,9% | |
| 5 | US$ 23 mln. | 4,7% | |
| 6 | US$ 23 mln. | 4,6% | |
| 7 | US$ 21 mln. | 4,2% | |
| 8 | US$ 17 mln. | 3,4% | |
| 9 | US$ 17 mln. | 3,4% | |
| 10 | US$ 16 mln. | 3,2% |
Invoerrecht op dit product wereldwijd 165
Het meestbegunstigingsrecht (MFN) dat elk land toepast op goederen van deze HS-onderverdeling: het gemiddelde van zijn nationale tariefposten, met de laagste en hoogste post als die verschillen. Goederen uit landen met een handelsovereenkomst betalen vaak minder.
- 5%mediaan recht
- 42aantal landen zonder invoerrecht (MFN)
- 35%hoogste: Turkije, Angola, Iran
165
| Invoerend land | MFN-recht | posten van – tot | gegevensjaar |
|---|---|---|---|
| 5% | 2018 · HS 2012 | ||
| 0% | 2023 | ||
| 15% | 2023 | ||
| 30% | 2023 · HS 2017 | ||
| 10% | 2021 · HS 2017 | ||
| 5% | 2021 · HS 2007 | ||
| 14% | 2023 · HS 2017 | ||
| 5% | 2023 | ||
| 6% | 2021 · HS 2012 | ||
| 5% | 2023 | ||
| 5% | 2023 · HS 2017 | ||
| 5% | 2022 | ||
| 5% | 2023 | ||
| 10% | 2023 · HS 2017 | ||
| 5% | 2022 · HS 2017 | ||
| 5% | 2021 · HS 2017 | ||
| 5% | 2023 | ||
| 20% | 2023 | ||
| 25% | 2023 | ||
| 10% | 2022 | ||
| 5% | 2023 · HS 2017 | ||
| 10% | 2022 | ||
| 10% | 2023 | ||
| 14% | 2023 · HS 2017 | ||
| 0% | 2023 · HS 2017 | ||
| 20% | 2023 | ||
| 25%* | 2023 | ||
| 7% | 2023 · HS 2017 | ||
| 0% | 2023 | ||
| 10% | 2023 | ||
| 6% | 2023 · HS 2017 | ||
| 3% | 2023 | ||
| 0% | 2023 · HS 2017 | ||
| 20% | 2021 · HS 2017 | ||
| 10% | 2023 | ||
| 0% | 2022 · HS 2017 | ||
| 0% | 2023 | ||
| 5% | 2023 · HS 2017 | ||
| 5% | 2023 · HS 2017 | ||
| 0% | 2023 | ||
| 20% | 2023 · HS 2017 | ||
| 5% | 2019 · HS 2017 | ||
| 0% | 2022 | ||
| 10% | 2023 | ||
| 10% | 2023 | ||
| 5% | 2021 · HS 2017 | ||
| 0% | 2023 | ||
| 5% | 2023 | ||
| 1% | 2023 | ||
| 10% | 2023 | ||
| 10% | 2023 | ||
| 20% | 2023 | ||
| 0% | 2022 · HS 2017 | ||
| 20% | 2023 | ||
| 12% | 2023 · HS 2017 | ||
| 5% | 2023 · HS 2012 | ||
| 0% | 2023 | ||
| 20% | 2023 | ||
| 20% | 2023 | ||
| 5% | 2023 · HS 2017 | ||
| 0% | 2020 · HS 2017 | ||
| 0% | 2023 | ||
| 0% | 2023 | ||
| 0% | 2023 | ||
| 7,5% | 2023 | ||
| 5% | 2023 | ||
| 26% | 2020 · HS 2017 | ||
| 1% | 0% – 9% | 2022 · HS 2017 | |
| 20% | 2023 · HS 2017 | ||
| 0% | 2023 | ||
| 0% | 2023 | ||
| 5% | 2017 · HS 2017 | ||
| 5% | 2023 | ||
| 22% | 2021 · HS 2002 | ||
| 5% | 2023 · HS 2017 | ||
| 10% | 2023 | ||
| 5% | 2023 | ||
| 25%* | 2023 | ||
| 5% | 2021 · HS 2017 | ||
| 10% | 2023 · HS 2002 | ||
| 5% | 2023 | ||
| 5% | 2023 · HS 2017 | ||
| 10% | 2023 | ||
| 0% | 2020 · HS 2017 | ||
| 20% | 2023 | ||
| 5% | 2021 · HS 2017 | ||
| 9,4%* | 2021 · HS 2017 | ||
| 0% | 2023 | ||
| 10% | 2023 | ||
| 10% | 2021 · HS 2017 | ||
| 0% | 2023 | ||
| 2,5% | 0% – 5% | 2023 | |
| 20% | 2023 | ||
| 2,5% | 2023 | ||
| 20% | 2023 · HS 2017 | ||
| 0% | 2023 | ||
| 0% | 2023 · HS 2017 | ||
| 4% | 2021 · HS 2017 | ||
| 0% | 2023 · HS 2017 | ||
| 5% | 2023 | ||
| 10% | 2023 · HS 2017 | ||
| 7,5% | 2023 | ||
| 3% | 2023 · HS 2017 | ||
| 10% | 2023 | ||
| 10% | 2021 · HS 2017 | ||
| 10% | 2023 | ||
| 0% | 2023 | ||
| 0% | 2023 | ||
| 20% | 2023 | ||
| 20% | 2023 | ||
| 0% | 2023 | ||
| 0% | 2023 | ||
| 25%* | 2023 | ||
| 0% | 2023 · HS 2017 | ||
| 0% | 2021 · HS 2017 | ||
| 5% | 2023 | ||
| 11% | 2023 | ||
| 3% | 2023 · HS 2012 | ||
| 0% | 2017 · HS 2017 | ||
| 0% | 2023 | ||
| 0% | 2023 | ||
| 14% | 2023 · HS 2017 | ||
| 0% | 2023 · HS 2017 | ||
| 5% | 2023 | ||
| 5% | 2021 · HS 2017 | ||
| 25%* | 2023 | ||
| 5% | 2023 | ||
| 5% | 2023 · HS 2012 | ||
| 5% | 2023 | ||
| 5% | 2021 · HS 2017 | ||
| 5% | 2023 · HS 2017 | ||
| 8% | 2020 · HS 2017 | ||
| 10% | 2019 · HS 2017 | ||
| 12% | 2023 | ||
| 20% | 2023 | ||
| 0% | 2023 | ||
| 20% | 2023 | ||
| 0% | 2023 · HS 2017 | ||
| 25% | 2021 · HS 2017 | ||
| 25% | 2023 · HS 2017 | ||
| 15% | 2023 | ||
| 5% | 2023 · HS 2007 | ||
| 10% | 2020 · HS 2012 | ||
| 5% | 2021 · HS 2012 | ||
| 25%* | 2023 | ||
| 5% | 2023 | ||
| 20% | 2023 | ||
| 15% | 2023 · HS 2017 | ||
| 0% | 2023 · HS 2012 | ||
| 10% | 2023 | ||
| 35% | 2023 | ||
| 0% | 2017 · HS 2017 | ||
| 14% | 2023 · HS 2017 | ||
| 10% | 2023 | ||
| 14% | 2023 · HS 2017 | ||
| 0% | 2023 | ||
| 5% | 2023 | ||
| 0% | 2023 | ||
| 0% | 2023 | ||
| 6% | 2021 · HS 2012 | ||
| 0% | 2023 | ||
| 0,1% | 2023 | ||
| 10% | 2023 | ||
| 0% | 2023 | ||
| 3,8%* | 2023 |
Tariefgegevens van de jaren 2017–2023; de tarieven kunnen sindsdien gewijzigd zijn. * ad-valoremequivalent van specifieke rechten (raming van UNCTAD) · UNCTAD TRAINS, geraadpleegd via WITS (Wereldbank)
Classificaties en concordanties
Waar deze HS-onderverdeling staat in de statistische classificaties van de Verenigde Naties en welke codes ze had in eerdere uitgaven van het Geharmoniseerd Systeem.
- SITC Rev. 4
- 67647 Bars & rods of alloy steel, n.e.s.
- Eindgebruik (BEC Rev. 5)
- Intermediaire goederen · BEC 511210
- Product CPC 2.1
- 41265 Bars and rods of alloy steel, further worked than hot- or cold-processed
- Activiteit ISIC Rev. 4
- 2410 Manufacture of basic iron and steel
Eerdere HS-uitgaven
| HS | Code | |
|---|---|---|
| 2017 | 7228.60 | ongewijzigd |
| 2012 | 7228.60 | ongewijzigd |
| 2007 | 7228.60 | ongewijzigd |
| 2002 | 7228.60 | ongewijzigd |
| 1996 | 7228.60 | ongewijzigd |
| 1992 | 7228.60, 7228.70 | gewijzigd |
Concordantietabellen van de Statistiekafdeling van de Verenigde Naties (UNSD)
CBAM: mechanisme voor koolstofcorrectie aan de grens
CBAM-sector: IJzer en staal. Goederen uit deze sector betalen bij invoer in de EU voor de broeikasgassen die bij hun productie zijn uitgestoten. Zonder geverifieerde werkelijke emissies geeft de importeur de standaardwaarden hieronder op (ton CO2-equivalent per ton goederen).
7228 60 Bars and rods of alloy steel other than stainless, cold-formed or cold-finished and further worked or hot-formed and further worked, n.e.s. (excl. products of high-speed steel or silico-manganese steel, semi-finished products, flat-rolled products and hot-rolled bars and rods in irregularly wound coils)
| Land van productie | Direct | Indirect | Totaal |
|---|---|---|---|
| 3,41 | — | 3,41 | |
| 3,14 | — | 3,14 | |
| 3,53 | — | 3,53 | |
| 2,31 | — | 2,31 | |
| 3,62 | — | 3,62 | |
| 3,78 | — | 3,78 | |
| 3,42 | — | 3,42 | |
| 2,85 | — | 2,85 | |
| 6,12 | — | 6,12 | |
| 3,44 | — | 3,44 | |
| 2,66 | — | 2,66 | |
| 7,3 | — | 7,3 | |
| 10,02 | — | 10,02 | |
| 3 | — | 3 | |
| 3,53 | — | 3,53 | |
| 5,17 | — | 5,17 | |
| 3,71 | — | 3,71 | |
| 3,4 | — | 3,4 | |
| 3,5 | — | 3,5 | |
| 3,44 | — | 3,44 | |
| 3,42 | — | 3,42 | |
| 3,26 | — | 3,26 | |
| 3,46 | — | 3,46 | |
| 2,56 | — | 2,56 | |
| 2,17 | — | 2,17 | |
| 3,58 | — | 3,58 | |
| 6,29 | — | 6,29 | |
| 3,44 | — | 3,44 | |
| 3,64 | — | 3,64 | |
| 3,5 | — | 3,5 | |
| 3,89 | — | 3,89 | |
| 4,05 | — | 4,05 | |
| Overige landen (standaard) | 5,4 | — | 5,4 |
met de opslag voor 2026: 5,94 · met de opslag voor 2027: 6,48 · met de opslag voor 2028: 7,02
t CO2e per t goederen · definitieve periode sinds 1 januari 2026; eerste jaarlijkse aangifte uiterlijk 30 september 2027 · Uitvoeringsverordening (EU) 2025/2621, gerectificeerd bij 2026/1740 (gegevens van de Europese Commissie, niet juridisch bindend)
Bindende indelingsbeslissingen voor vergelijkbare goederen 10
Beslissingen van de Amerikaanse douane (CBP, CROSS) en de Britse douane HMRC (Advance Tariff Rulings) over goederen onder deze code. Een beslissing bindt alleen de houder, maar laat zien hoe de autoriteiten vergelijkbare goederen indelen. De omschrijvingen zijn de Engelse teksten van de autoriteiten.
- N339722 U.S. CBP
The tariff classification of steel wire and rod from Luxembourg
- N307065 U.S. CBP
The tariff classification of steel bars from Italy
- N304361 U.S. CBP
The tariff classification of steel products from the United Kingdom
- 600014246 HMRC
Low alloy steel bar of a diameter of 65mm. The item is hot rolled then cold finished and subjected to further working during the final stages of production. Product to be used in landing gear and undercarriage of aircraft.
- 600014248 HMRC
Low alloy steel bar of a diameter of 25mm. The item is hot rolled then cold finished and subjected to further working during the final stages of production. Product to be used in landing gear and undercarriage of aircraft.
- 600014249 HMRC
Low alloy steel bar of a diameter of 195mm. The item is hot rolled then cold finished and subjected to further working during the final stages of production. Product to be used in landing gear and undercarriage of aircraft.
- 600014247 HMRC
Steel that is used in the most demanding applications of many primary structures produced within the undercarriages of aircrafts. Required for the safe and reliable functioning of landing gear systems. The steel bars for this case have a diameter of 150mm. Although all products are manufactured by…
- 600014257 HMRC
Steel that is used in the most demanding applications of many primary structures produced within the undercarriages of aircrafts. Required for the safe and reliable functioning of landing gear systems. This steel bars for this case have a diameter of 25.4mm. Although all products are manufactured…
- 600014264 HMRC
Steel that is used in the most demanding applications of many primary structures produced within the undercarriages of aircrafts. Required for the safe and reliable functioning of landing gear systems. This case is regarding steel bars of 127mm in diameter. Although all products are manufactured…
in totaal 10 beslissingen voor deze code
Recente wetswijzigingen waarin deze code voorkomt
Besluiten waarvan de tekst deze code of de bijbehorende post noemt. Controleer het besluit zelf: een code kan om andere redenen worden genoemd dan een wijziging van het recht.
-
FR Doc. 2026-19102 · 91 FR 59104 · Bron: federalregister.gov
-
FR Doc. 2026-19103 · 91 FR 59102 · Bron: federalregister.gov
-
FR Doc. 2026-15437 · 91 FR 48074 · Bron: federalregister.gov
-
FR Doc. 2026-15438 · 91 FR 48063 · Bron: federalregister.gov
-
Steel Concrete Reinforcing Bar From Egypt: Final Affirmative Countervailing Duty Determination
FR Doc. 2026-15439 · 91 FR 48068 · Bron: federalregister.gov
-
FR Doc. 2026-15440 · 91 FR 48066 · Bron: federalregister.gov
-
FR Doc. 2026-15441 · 91 FR 48084 · Bron: federalregister.gov
-
Steel Concrete Reinforcing Bar From Algeria: Countervailing Duty Order
FR Doc. 2026-13488 · 91 FR 40970 · Bron: federalregister.gov
De gecombineerde nomenclatuur verdeelt onderverdeling 7228.60 in 2 tariefregels; het derdelandenrecht bedraagt 0% (vrij van invoerrecht).
Onder onderverdeling 7228.60 staan in het Turkse douanetarief 4 tariefregels; het wettelijke tarief (Wet 474) ligt tussen 0% en 35%. Voor 2 daarvan is het tarief 0%.
Van september 2025 tot en met augustus 2026 bedroeg de invoer van deze goederen in de EU € 68,4 mln. (+12% ten opzichte van de twaalf maanden daarvoor); de grootste leverancier was de Verenigde Staten met 53% van de invoer, gevolgd door India.
In 2024 werden wereldwijd deze goederen ter waarde van US$ 493 mln. uitgevoerd (−9,8% op jaarbasis).
Het grootste deel van de export kwam uit de Verenigde Staten (US$ 71 mln.), op afstand gevolgd door China.
Aantekeningen
Aanvullende aantekening (GN)
1. Voor de toepassing van dit hoofdstuk worden aangemerkt als:
„dynamoplaat of transformatorplaat” en „dynamoband of transformatorband”: plat gewalste producten, bedoeld bij de onderverdelingen 72091610, 72091710, 72091810, 72092610, 72092710, 72092810 en 72112320, gekenmerkt door een wattverlies per kilogram, bepaald volgens de methode van Epstein, bij een stroom van 50 perioden en een inductie van 1 tesla:
van 2,1 W of minder, indien de dikte niet meer is dan 0,2 mm,
van 3,6 W of minder, indien de dikte meer is dan 0,2 mm doch minder dan 0,6 mm,
van 6 W of minder, indien de dikte 0,6 mm of meer is doch niet meer dan 1,5 mm;
„blik”: plat gewalste producten (met een dikte van minder dan 0,5 mm), bedoeld bij de onderverdelingen 72101220, 72107010, 72121010 en 72124020, bedekt met een laag metaal, waarvan het tingehalte 97 gewichtspercenten of meer bedraagt;
„gereedschapsstaal”: gelegeerd staal, andere dan roestvrij staal of sneldraaistaal, bedoeld bij de onderverdelingen 72241010, 72249002, 72253010, 72254012, 72269120, 72283020, 72284010, 72285020 en 72286020, bevattende onderstaande elementen in een van de genoemde combinaties, met of zonder andere elementen:
minder dan 0,6 gewichtspercent koolstof
en
0,7 of meer gewichtspercenten silicium en 0,05 of meer gewichtspercenten vanadium
of
4 of meer gewichtspercenten wolfraam;
0,8 of meer gewichtspercenten koolstof
en
0,05 of meer gewichtspercenten vanadium;
meer dan 1,2 gewichtspercent koolstof
en
11 of meer doch niet meer dan 15 gewichtspercenten chroom;
0,16 of meer doch niet meer dan 0,5 gewichtspercent koolstof
en
3,8 of meer doch niet meer dan 4,3 gewichtspercenten nikkel
en
1,1 of meer doch niet meer dan 1,5 gewichtspercent chroom
en
0,15 of meer doch niet meer dan 0,5 gewichtspercent molybdeen;
0,3 of meer doch niet meer dan 0,5 gewichtspercent koolstof
en
1,4 of meer doch niet meer dan 2,1 gewichtspercenten chroom
en
0,15 of meer doch niet meer dan 0,5 gewichtspercent molybdeen
en
minder dan 1,2 gewichtspercent nikkel;
0,3 of meer gewichtspercenten koolstof
en
minder dan 5,2 gewichtspercenten chroom
en
0,65 of meer gewichtspercenten molybdeen of 0,4 of meer gewichtspercenten wolfraam;
0,5 of meer doch niet meer dan 0,6 gewichtspercent koolstof
en
1,25 of meer doch niet meer dan 1,8 gewichtspercent nikkel
en
0,5 of meer doch niet meer dan 1,2 gewichtspercent chroom
en
0,15 of meer doch niet meer dan 0,5 gewichtspercent molybdeen.
Vragen en antwoorden
Wat is de HS-code van ‘Staven en profielen van ander gelegeerd staal: andere staven’?
‘Staven en profielen van ander gelegeerd staal: andere staven’ valt onder onderverdeling 7228.60 van het geharmoniseerd systeem, onderdeel van post 7228 (afdeling XV). Bij invoer in Nederland wordt de code aangevuld tot een tiencijferige TARIC-code.
Hoeveel invoerrecht geldt voor ‘Staven en profielen van ander gelegeerd staal’ in de EU?
In de gecombineerde nomenclatuur is invoer onder 7228.60 uit landen zonder preferentiële handelsovereenkomst vrij van invoerrecht. Preferentiële tarieven, antidumpingrechten en btw zijn niet meegerekend.
Hoeveel invoerrecht geldt voor ‘Staven en profielen van ander gelegeerd staal’ in Turkije?
In het Turkse douanetarief geldt voor invoer onder 7228.60 uit landen zonder preferentiële handelsovereenkomst een recht van 0% tot 35%, afhankelijk van de tariefregel. Preferentiële tarieven, antidumpingrechten en btw zijn niet meegerekend.
Welk land is de grootste exporteur van ‘Staven en profielen van ander gelegeerd staal’?
De Verenigde Staten, met US$ 71 mln. in 2024 (14,4% van de wereldexport).
Uit welke landen voert de EU goederen van onderverdeling 7228.60 in?
In de twaalf maanden tot en met augustus 2026 waren de grootste leveranciers de Verenigde Staten (53%), India (14%) en Zuid-Korea (13%), bij een totale invoer van € 68,4 mln.