Onderverdeling · Hoofdstuk 73 · Post 7308
7308.10: Constructiewerken en delen van constructiewerken: bruggen en brugdelen
Stalen bruggen en brugdelen
Officiële omschrijving bruggen en brugdelen
7308.10 is de HS-onderverdeling voor stalen bruggen en brugdelen; ze hoort bij post 7308 in hoofdstuk 73.
Wat u betaalt
Invoer: EU
Tarieven per nationale tariefregel · Gecombineerde nomenclatuur van de EU
Tariefregels (EU) →- 7308 10 00 bruggen en brugdelen Vrij—
Aanvullende rechten en invoervoorschriften
Heffingen bovenop het invoerrecht en voorschriften waaraan de goederen aan de grens moeten voldoen.
Aanvullende rechten en heffingen 4
- Schorsing van rechtenSchorsing - producten bestemd voor bepaalde soorten schepen en voor boor- en werkeilanden Vrij
- Geldt voor goederen uit
- alle landen
- Rechtshandeling
- Regulation 2658/87
- Documenten
- C990 Vergunning bijzondere bestemming voor schepen en boor- en werkeilanden (Gedelegeerde Verordening (EU) 2015/2446, bijlage A, kolom 8c)
- Recht op zendingen van geringe waardeDouanerecht voor zending van geringe waarde 3 EUR
- Geldt voor goederen uit
- alle landen
- Geldig
- tot 31 oktober 2026
- Rechtshandeling
- Regulation 0382/26
- Recht op zendingen van geringe waardeDouanerecht voor zending van geringe waarde 3 EUR
- Geldt voor goederen uit
- alle landen
- Geldig
- vanaf 1 november 2026
- Rechtshandeling
- Regulation 0382/26
- BehandelingskostenAfhandelingsvergoeding van de Unie 2 EUR
- Geldt voor goederen uit
- alle landen
- Geldig
- vanaf 1 november 2026
- Rechtshandeling
- Regulation 2108/26
- Documenten
- Y126 Goods sold in distance sales
Invoervereisten 6
- Verbod of beperkingInvoerverbod
- Geldt voor goederen uit
- Belarus
- Rechtshandeling
- Regulation 0355/22
- Invoercontrole
- Geldt voor goederen uit
- Oekraïne
- Rechtshandeling
- Regulation 0692/14
- Documenten
- Y997 Goederen die niet afkomstig zijn uit of bestemd zijn voor de Krim of Sebastopol (artikel 2, onder a), en artikel 2 ter, lid 1, van Verordening (EU) nr. 692/2014 van de Raad)
- N864 Factuurverklaring of oorsprongsverklaring, opgesteld door een exporteur op een factuur of op een ander handelsdocument.
- N954 Certificaat inzake goederenverkeer EUR. 1
- Invoercontrole
- Geldt voor goederen uit
- Oekraïne
- Rechtshandeling
- Regulation 0263/22
- Documenten
- Y984 Goederen die niet afkomstig zijn uit of niet bestemd zijn voor de niet onder regeringsgezag vallende gebieden van Oekraïne in de oblasten Donetsk, Kherson, Luhansk en Zaporizhzhia
- N954 Certificaat inzake goederenverkeer EUR. 1
- N864 Factuurverklaring of oorsprongsverklaring, opgesteld door een exporteur op een factuur of op een ander handelsdocument.
- Invoercontrole
- Geldt voor goederen uit
- alle landen behalve Rusland
- Geldig
- tot 31 december 2027
- Rechtshandeling
- Regulation 0833/14
- Documenten
- L139 Invoervergunning op grond van artikel 3 octies, lid 7, van Verordening (EU) nr. 833/2014 van de Raad
- Y824 Bewijs van het land van oorsprong van de ijzer- en staalbasisproducten die voor de verwerking van het product in een derde land worden gebruikt
- Y878 Het product wordt ingevoerd uit een partnerland voor de invoer van ijzer en staal zoals vermeld in bijlage XXXVI bij Verordening (EU) nr. 833/2014
- Y859 Goederen die het grondgebied van de douane-unie van de EU zijn binnengekomen en bij de douaneautoriteiten zijn aangebracht vóór de inwerkingtreding of de datum van toepassing van deze sanctie, naargelang welke datum het laatst valt (zie artikel 12 sexies van Verordening (EU) nr. 833/2014)
- L143 Invoervergunning op grond van artikel 12 ter, lid 2, van Verordening (EU) nr. 833/2014 van de Raad
- Invoercontrole
- Geldt voor goederen uit
- Rusland
- Geldig
- tot 31 december 2027
- Rechtshandeling
- Regulation 0833/14
- Documenten
- L139 Invoervergunning op grond van artikel 3 octies, lid 7, van Verordening (EU) nr. 833/2014 van de Raad
- L143 Invoervergunning op grond van artikel 12 ter, lid 2, van Verordening (EU) nr. 833/2014 van de Raad
- Y859 Goederen die het grondgebied van de douane-unie van de EU zijn binnengekomen en bij de douaneautoriteiten zijn aangebracht vóór de inwerkingtreding of de datum van toepassing van deze sanctie, naargelang welke datum het laatst valt (zie artikel 12 sexies van Verordening (EU) nr. 833/2014)
- InvoercontroleMechanisme voor Koolstofgrenscorrectie - CBAM
- Geldt voor goederen uit
- alle landen behalve Zwitserland, IJsland, Liechtenstein, Noorwegen
- Geldig
- tot 31 december 2026
- Rechtshandeling
- Regulation 0956/23
- Documenten
- Y128 CBAM-rekeningnummer
- Y134 Goederen van oorsprong uit Büsingen, Helgoland of Livigno (artikel 2, lid 4, van Verordening (EU) 2023/956)
- Y135 Goederen die in het kader van militaire activiteiten worden vervoerd of gebruikt - Vrijstelling op grond van artikel 2, lid 3, van Verordening (EU) 2023/956
- Y237 Goederen van oorsprong uit de EU
- Y238 Aanvraag tot verkrijging van de status van toegelaten CBAM-aangever ingediend uiterlijk 31 maart 2026
- Y137 De-minimisvrijstelling - Vrijstelling op grond van artikel 2 bis van Verordening (EU) 2023/956
EU: invoer per maand
Belangrijkste leveranciers, laatste 12 maanden
| Land | Waarde | Aandeel | Verandering |
|---|---|---|---|
| € 55,6 mln. | 55,3% | +377,2% | |
| € 15,2 mln. | 15,1% | -5,6% | |
| € 8,2 mln. | 8,2% | -13,5% | |
| € 7,2 mln. | 7,1% | +238.994.900% | |
| € 3,4 mln. | 3,4% | -31,1% | |
| € 3,3 mln. | 3,3% | +306,7% | |
| € 3,1 mln. | 3,1% | +7.831,1% | |
| € 1,5 mln. | 1,5% | +607,9% |
Dezelfde onderverdeling in andere tarieven
Wereldhandel in 2024
Handelswaarde (US$) geen gemelde handel < US$ 2 mln.US$ 2 mln.+US$ 12 mln.+US$ 44 mln.+> US$ 97 mln.
Export: 101
- Bahrein: US$ 373 mln.
- China: US$ 270 mln.
- Italië: US$ 97 mln.
- Indonesië: US$ 68 mln.
- Frankrijk: US$ 62 mln.
- Verenigde Staten: US$ 59 mln.
- Duitsland: US$ 54 mln.
- Verenigd Koninkrijk: US$ 53 mln.
- Nederland: US$ 45 mln.
- België: US$ 44 mln.
- Spanje: US$ 30 mln.
- Slowakije: US$ 25 mln.
- Verenigde Arabische Emiraten: US$ 25 mln.
- Turkije: US$ 25 mln.
- Canada: US$ 25 mln.
- Polen: US$ 24 mln.
- Oostenrijk: US$ 24 mln.
- Koeweit: US$ 24 mln.
- Rusland: US$ 18 mln.
- Luxemburg: US$ 16 mln.
- Saoedi-Arabië: US$ 13 mln.
- Egypte: US$ 13 mln.
- Mexico: US$ 12 mln.
- Roemenië: US$ 12 mln.
- India: US$ 12 mln.
- Hongarije: US$ 9 mln.
- Finland: US$ 8 mln.
- Letland: US$ 8 mln.
- Thailand: US$ 7 mln.
- Servië: US$ 7 mln.
- Zweden: US$ 6 mln.
- Zuid-Afrika: US$ 6 mln.
- Maleisië: US$ 6 mln.
- Japan: US$ 6 mln.
- Zuid-Korea: US$ 6 mln.
- Iran: US$ 5 mln.
- Ierland: US$ 5 mln.
- Vietnam: US$ 4 mln.
- Singapore: US$ 4 mln.
- Oman: US$ 4 mln.
- Noord-Macedonië: US$ 3 mln.
- Guatemala: US$ 3 mln.
- Tsjechië: US$ 3 mln.
- Slovenië: US$ 2 mln.
- Taiwan: US$ 2 mln.
- Zwitserland: US$ 2 mln.
- Denemarken: US$ 2 mln.
- Estland: US$ 2 mln.
- Kroatië: US$ 2 mln.
- Portugal: US$ 2 mln.
- Peru: US$ 2 mln.
- Filipijnen: US$ 1 mln.
- Colombia: US$ 1 mln.
- Myanmar (Birma): US$ 1 mln.
- Oekraïne: US$ 1 mln.
- Litouwen: US$ 1 mln.
- Australië: US$ 850K
- Qatar: US$ 676K
- Bulgarije: US$ 502K
- Bosnië en Herzegovina: US$ 480K
Handelswaarde (US$) geen gemelde handel < US$ 1 mln.US$ 1 mln.+US$ 7 mln.+US$ 20 mln.+> US$ 47 mln.
Import: 187
- Saoedi-Arabië: US$ 308 mln.
- Verenigde Arabische Emiraten: US$ 100 mln.
- Verenigd Koninkrijk: US$ 72 mln.
- Verenigde Staten: US$ 61 mln.
- Qatar: US$ 55 mln.
- Australië: US$ 47 mln.
- Canada: US$ 42 mln.
- Noorwegen: US$ 39 mln.
- Duitsland: US$ 36 mln.
- Chili: US$ 35 mln.
- Roemenië: US$ 35 mln.
- Kazachstan: US$ 28 mln.
- Polen: US$ 27 mln.
- Oekraïne: US$ 26 mln.
- Singapore: US$ 25 mln.
- Hongkong SAR van China: US$ 25 mln.
- Guinee: US$ 23 mln.
- Frankrijk: US$ 20 mln.
- Colombia: US$ 20 mln.
- Italië: US$ 20 mln.
- Nederland: US$ 18 mln.
- Denemarken: US$ 18 mln.
- Brazilië: US$ 17 mln.
- Zweden: US$ 17 mln.
- Bahrein: US$ 17 mln.
- Oostenrijk: US$ 16 mln.
- Panama: US$ 15 mln.
- Tsjechië: US$ 15 mln.
- Macau SAR van China: US$ 14 mln.
- Peru: US$ 14 mln.
- India: US$ 14 mln.
- Papoea-Nieuw-Guinea: US$ 13 mln.
- Senegal: US$ 12 mln.
- Oman: US$ 12 mln.
- Indonesië: US$ 10 mln.
- Egypte: US$ 10 mln.
- Mexico: US$ 10 mln.
- Maleisië: US$ 9 mln.
- Hongarije: US$ 9 mln.
- Koeweit: US$ 9 mln.
- Filipijnen: US$ 9 mln.
- Vietnam: US$ 9 mln.
- Thailand: US$ 8 mln.
- Taiwan: US$ 8 mln.
- Togo: US$ 7 mln.
- Congo-Kinshasa: US$ 7 mln.
- Nieuw-Zeeland: US$ 7 mln.
- Algerije: US$ 6 mln.
- Finland: US$ 6 mln.
- Slowakije: US$ 6 mln.
- Rusland: US$ 5 mln.
- Costa Rica: US$ 5 mln.
- Zuid-Korea: US$ 5 mln.
- Slovenië: US$ 5 mln.
- Armenië: US$ 5 mln.
- Zwitserland: US$ 5 mln.
- El Salvador: US$ 5 mln.
- Kroatië: US$ 5 mln.
- Litouwen: US$ 5 mln.
- China: US$ 5 mln.
Grootste exporteurs
| Plaats | Land | Waarde | Aandeel |
|---|---|---|---|
| 1 | US$ 373 mln. | 24,1% | |
| 2 | US$ 270 mln. | 17,4% | |
| 3 | US$ 97 mln. | 6,3% | |
| 4 | US$ 68 mln. | 4,4% | |
| 5 | US$ 62 mln. | 4% | |
| 6 | US$ 59 mln. | 3,8% | |
| 7 | US$ 54 mln. | 3,5% | |
| 8 | US$ 53 mln. | 3,4% | |
| 9 | US$ 45 mln. | 2,9% | |
| 10 | US$ 44 mln. | 2,8% |
Grootste importeurs
| Plaats | Land | Waarde | Aandeel |
|---|---|---|---|
| 1 | US$ 308 mln. | 19,9% | |
| 2 | US$ 100 mln. | 6,4% | |
| 3 | US$ 72 mln. | 4,6% | |
| 4 | US$ 61 mln. | 3,9% | |
| 5 | US$ 55 mln. | 3,6% | |
| 6 | US$ 47 mln. | 3,1% | |
| 7 | US$ 42 mln. | 2,7% | |
| 8 | US$ 39 mln. | 2,5% | |
| 9 | US$ 36 mln. | 2,3% | |
| 10 | US$ 35 mln. | 2,2% |
Invoerrecht op dit product wereldwijd 165
Het meestbegunstigingsrecht (MFN) dat elk land toepast op goederen van deze HS-onderverdeling: het gemiddelde van zijn nationale tariefposten, met de laagste en hoogste post als die verschillen. Goederen uit landen met een handelsovereenkomst betalen vaak minder.
- 5%mediaan recht
- 26aantal landen zonder invoerrecht (MFN)
- 60%hoogste: Barbados, Angola, Bahama’s
165
| Invoerend land | MFN-recht | posten van – tot | gegevensjaar |
|---|---|---|---|
| 2,5% | 2018 · HS 2012 | ||
| 0% | 2023 | ||
| 5% | 2023 | ||
| 50% | 2023 · HS 2017 | ||
| 10% | 2021 · HS 2017 | ||
| 5% | 2021 · HS 2007 | ||
| 14% | 2023 · HS 2017 | ||
| 7,5% | 2023 | ||
| 6% | 2021 · HS 2012 | ||
| 5% | 2023 | ||
| 15% | 2023 · HS 2017 | ||
| 45% | 2022 | ||
| 5% | 2023 | ||
| 25% | 2023 · HS 2017 | ||
| 60% | 2022 · HS 2017 | ||
| 7,5% | 2021 · HS 2017 | ||
| 5% | 2023 | ||
| 5% | 2023 | ||
| 25% | 2023 | ||
| 10% | 2022 | ||
| 5% | 2023 · HS 2017 | ||
| 10% | 2022 | ||
| 15% | 2023 | ||
| 14% | 2023 · HS 2017 | ||
| 0% | 2023 · HS 2017 | ||
| 5% | 2023 | ||
| 25% | 2023 | ||
| 7% | 2023 · HS 2017 | ||
| 0% | 2023 | ||
| 10% | 2023 | ||
| 6% | 2023 · HS 2017 | ||
| 8% | 2023 | ||
| 5% | 2023 · HS 2017 | ||
| 5% | 2021 · HS 2017 | ||
| 10% | 2023 | ||
| 0% | 2022 · HS 2017 | ||
| 5% | 2023 | ||
| 15% | 2023 · HS 2017 | ||
| 5% | 2023 · HS 2017 | ||
| 0% | 2023 | ||
| 25% | 2023 · HS 2017 | ||
| 30% | 2019 · HS 2017 | ||
| 5% | 2022 | ||
| 10% | 2023 | ||
| 15% | 2023 | ||
| 20% | 2021 · HS 2017 | ||
| 0% | 2023 | ||
| 5% | 2023 | ||
| 6,5% | 3% – 10% | 2023 | |
| 10% | 2023 | ||
| 10% | 2023 | ||
| 5% | 2023 | ||
| 12% | 2022 · HS 2017 | ||
| 5% | 2023 | ||
| 12% | 2023 · HS 2017 | ||
| 5% | 2023 · HS 2012 | ||
| 5% | 2023 | ||
| 5% | 2023 | ||
| 5% | 2023 | ||
| 5% | 2023 · HS 2017 | ||
| 5% | 2020 · HS 2017 | ||
| 5% | 2023 | ||
| 0% | 2023 | ||
| 0% | 2023 | ||
| 10% | 2023 | ||
| 13% | 2023 | ||
| 10% | 2020 · HS 2017 | ||
| 5,3% | 0% – 11% | 2022 · HS 2017 | |
| 5% | 2023 · HS 2017 | ||
| 0% | 2023 | ||
| 0% | 2023 | ||
| 5% | 2017 · HS 2017 | ||
| 15% | 2023 | ||
| 22% | 2021 · HS 2002 | ||
| 5% | 2023 · HS 2017 | ||
| 10% | 2023 | ||
| 7,5% | 2023 | ||
| 35%* | 2023 | ||
| 7,5% | 2021 · HS 2017 | ||
| 10% | 2023 · HS 2002 | ||
| 5% | 2023 | ||
| 5% | 2023 · HS 2017 | ||
| 15% | 2023 | ||
| 5% | 2020 · HS 2017 | ||
| 5% | 2023 | ||
| 5% | 2021 · HS 2017 | ||
| 2,8%* | 2021 · HS 2017 | ||
| 0% | 2023 | ||
| 10% | 2023 | ||
| 10% | 2021 · HS 2017 | ||
| 10% | 2023 | ||
| 15% | 2023 | ||
| 5% | 2023 | ||
| 40% | 2023 | ||
| 5% | 2023 · HS 2017 | ||
| 0% | 2023 | ||
| 5% | 2023 · HS 2017 | ||
| 4% | 2021 · HS 2017 | ||
| 0% | 2023 · HS 2017 | ||
| 5% | 2023 | ||
| 15% | 2023 · HS 2017 | ||
| 7,5% | 2023 | ||
| 3% | 2023 · HS 2017 | ||
| 15% | 2023 | ||
| 10% | 2021 · HS 2017 | ||
| 20% | 2023 | ||
| 5% | 2023 | ||
| 5% | 2023 | ||
| 5% | 2023 | ||
| 5% | 2023 | ||
| 20% | 2023 | ||
| 0% | 2023 | ||
| 25% | 2023 | ||
| 0% | 2023 · HS 2017 | ||
| 5% | 2021 · HS 2017 | ||
| 5% | 2023 | ||
| 20% | 2023 | ||
| 3% | 2023 · HS 2012 | ||
| 5,3% | 0% – 11% | 2017 · HS 2017 | |
| 5% | 2023 | ||
| 15% | 2023 | ||
| 0% | 2023 · HS 2017 | ||
| 0% | 2023 · HS 2017 | ||
| 5% | 2023 | ||
| 7,5% | 2021 · HS 2017 | ||
| 25% | 2023 | ||
| 5% | 2023 | ||
| 5% | 2023 · HS 2012 | ||
| 5% | 2023 | ||
| 5% | 2021 · HS 2017 | ||
| 10% | 2023 · HS 2017 | ||
| 8% | 2020 · HS 2017 | ||
| 10% | 2019 · HS 2017 | ||
| 12% | 2023 | ||
| 5% | 2023 | ||
| 0% | 2023 | ||
| 5% | 2023 | ||
| 0% | 2023 · HS 2017 | ||
| 10% | 2021 · HS 2017 | ||
| 25% | 2023 · HS 2017 | ||
| 20% | 2023 | ||
| 5% | 2023 · HS 2007 | ||
| 20% | 2020 · HS 2012 | ||
| 8% | 2021 · HS 2012 | ||
| 25% | 2023 | ||
| 10% | 2023 | ||
| 5% | 2023 | ||
| 15% | 2023 · HS 2017 | ||
| 0% | 2023 · HS 2012 | ||
| 10% | 2023 | ||
| 0% | 2023 | ||
| 0% | 2017 · HS 2017 | ||
| 0% | 2023 · HS 2017 | ||
| 5% | 2023 | ||
| 14% | 2023 · HS 2017 | ||
| 0% | 2023 | ||
| 5% | 2023 | ||
| 0% | 2023 | ||
| 1,5% | 0% – 3% | 2023 | |
| 6% | 2021 · HS 2012 | ||
| 15% | 2023 | ||
| 0,2% | 2023 | ||
| 15% | 2023 | ||
| 0% | 2023 | ||
| 2,2%* | 2023 |
Tariefgegevens van de jaren 2017–2023; de tarieven kunnen sindsdien gewijzigd zijn. * ad-valoremequivalent van specifieke rechten (raming van UNCTAD) · UNCTAD TRAINS, geraadpleegd via WITS (Wereldbank)
Classificaties en concordanties
Waar deze HS-onderverdeling staat in de statistische classificaties van de Verenigde Naties en welke codes ze had in eerdere uitgaven van het Geharmoniseerd Systeem.
- SITC Rev. 4
- 69111 Bridges & bridge sections, of iron/steel
- Eindgebruik (BEC Rev. 5)
- Intermediaire goederen · BEC 311220
- Product CPC 2.1
- 42110 Bridges, bridge sections, towers and lattice masts, of iron or steel
- Activiteit ISIC Rev. 4
- 2511 Manufacture of structural metal products
Eerdere HS-uitgaven
| HS | Code | |
|---|---|---|
| 2017 | 7308.10 | ongewijzigd |
| 2012 | 7308.10 | ongewijzigd |
| 2007 | 7308.10 | ongewijzigd |
| 2002 | 7308.10 | ongewijzigd |
| 1996 | 7308.10 | ongewijzigd |
| 1992 | 7308.10 | ongewijzigd |
Concordantietabellen van de Statistiekafdeling van de Verenigde Naties (UNSD)
CBAM: mechanisme voor koolstofcorrectie aan de grens
CBAM-sector: IJzer en staal. Goederen uit deze sector betalen bij invoer in de EU voor de broeikasgassen die bij hun productie zijn uitgestoten. Zonder geverifieerde werkelijke emissies geeft de importeur de standaardwaarden hieronder op (ton CO2-equivalent per ton goederen).
7308 Structures and parts of structures "e.g., bridges and bridge-sections, lock-gates, towers, lattice masts, roofs, roofing frameworks, doors and windows and their frames and thresholds for doors, shutters, balustrades, pillars and columns", of iron or steel; plates, rods, angles, shapes, sections, tubes and the like, prepared for use in structures, of iron or steel (excl. prefabricated buildings of heading 9406)
| Land van productie | Direct | Indirect | Totaal |
|---|---|---|---|
| 3,02 | — | 3,02 | |
| 3,01 | — | 3,01 | |
| 3,2 | — | 3,2 | |
| 1,89 | — | 1,89 | |
| 2,85 | — | 2,85 | |
| 2,91 | — | 2,91 | |
| 2,91 | — | 2,91 | |
| 2,54 | — | 2,54 | |
| 6,04 | — | 6,04 | |
| 3,58 | — | 3,58 | |
| 2,18 | — | 2,18 | |
| 5,93 | — | 5,93 | |
| 8,25 | — | 8,25 | |
| 2,55 | — | 2,55 | |
| 2,95 | — | 2,95 | |
| 5,36 | — | 5,36 | |
| 2,99 | — | 2,99 | |
| 2,7 | — | 2,7 | |
| 2,9 | — | 2,9 | |
| 2,69 | — | 2,69 | |
| 3,41 | — | 3,41 | |
| 3,01 | — | 3,01 | |
| 3,59 | — | 3,59 | |
| 2,48 | — | 2,48 | |
| 2,42 | — | 2,42 | |
| 4,29 | — | 4,29 | |
| 5,52 | — | 5,52 | |
| 3,04 | — | 3,04 | |
| 2,9 | — | 2,9 | |
| 2,84 | — | 2,84 | |
| 4,22 | — | 4,22 | |
| 3,86 | — | 3,86 | |
| Overige landen (standaard) | 5,06 | — | 5,06 |
met de opslag voor 2026: 5,57 · met de opslag voor 2027: 6,077 · met de opslag voor 2028: 6,583
t CO2e per t goederen · definitieve periode sinds 1 januari 2026; eerste jaarlijkse aangifte uiterlijk 30 september 2027 · Uitvoeringsverordening (EU) 2025/2621, gerectificeerd bij 2026/1740 (gegevens van de Europese Commissie, niet juridisch bindend)
Recente wetswijzigingen waarin deze code voorkomt
Besluiten waarvan de tekst deze code of de bijbehorende post noemt. Controleer het besluit zelf: een code kan om andere redenen worden genoemd dan een wijziging van het recht.
-
CELEX 32026R1183 · Bron: eur-lex.europa.eu
-
CELEX 22026D0498 · Bron: eur-lex.europa.eu
In de gecombineerde nomenclatuur vormt onderverdeling 7308.10 één tariefregel; het derdelandenrecht bedraagt 0% (vrij van invoerrecht).
Onderverdeling 7308.10 is in het Turkse douanetarief niet verder onderverdeeld; het wettelijke tarief (Wet 474) bedraagt 0% (vrij van invoerrecht).
Van september 2025 tot en met augustus 2026 bedroeg de invoer van deze goederen in de EU € 100,5 mln. (+101% ten opzichte van de twaalf maanden daarvoor); de grootste leverancier was Turkije met 55% van de invoer, gevolgd door het Verenigd Koninkrijk.
In 2024 werden wereldwijd deze goederen ter waarde van US$ 1,5 mld. uitgevoerd (−10,8% op jaarbasis).
Het grootste deel van de export kwam uit Bahrein (US$ 373 mln.), op afstand gevolgd door China.
Vragen en antwoorden
Wat is de HS-code van ‘Constructiewerken en delen van constructiewerken: bruggen en brugdelen’?
‘Constructiewerken en delen van constructiewerken: bruggen en brugdelen’ valt onder onderverdeling 7308.10 van het geharmoniseerd systeem, onderdeel van post 7308 (afdeling XV). Bij invoer in Nederland wordt de code aangevuld tot een tiencijferige TARIC-code.
Hoeveel invoerrecht geldt voor ‘Constructiewerken en delen van constructiewerken’ in de EU?
In de gecombineerde nomenclatuur is invoer onder 7308.10 uit landen zonder preferentiële handelsovereenkomst vrij van invoerrecht. Preferentiële tarieven, antidumpingrechten en btw zijn niet meegerekend.
Hoeveel invoerrecht geldt voor ‘Constructiewerken en delen van constructiewerken’ in Turkije?
In het Turkse douanetarief is invoer onder 7308.10 uit landen zonder preferentiële handelsovereenkomst vrij van invoerrecht. Preferentiële tarieven, antidumpingrechten en btw zijn niet meegerekend.
Welk land is de grootste exporteur van ‘Constructiewerken en delen van constructiewerken’?
Bahrein, met US$ 373 mln. in 2024 (24,1% van de wereldexport).
Uit welke landen voert de EU stalen bruggen en brugdelen in?
In de twaalf maanden tot en met augustus 2026 waren de grootste leveranciers Turkije (55%), het Verenigd Koninkrijk (15%) en China (8%), bij een totale invoer van € 100,5 mln.