EU Consolidated Financial Sanctions List
De EU Consolidated Financial Sanctions List wordt gepubliceerd door European Commission (DG FISMA) — Financial Sanctions Files. De lijst bevat momenteel 6.269 vermeldingen: 4.490 personen, 1.744 ondernemingen en organisaties, 35 schepen.
De laatste wijziging is gepubliceerd op 23 oktober 2026. Tarifbase leest het officiële bestand elke dag in, zodat een naam die u hier screent wordt vergeleken met de geldende versie, samen met de andere lijsten van dezelfde jurisdictie (Europese Unie) en van de overige jurisdicties.
Programma’s en rechtsgronden: UKR · IRN · SYR · BLR · TAQA.
- 6.269Vermeldingen
- 4.490personen
- 1.744ondernemingen en organisaties
- 35schepen
- 23 oktober 2026Laatste wijziging
Screenen op deze lijst
Programma’s en rechtsgronden
| Programma | Vermeldingen |
|---|---|
| UKR | 2.962 |
| IRN | 709 |
| SYR | 380 |
| BLR | 374 |
| TAQA | 337 |
| PRK | 255 |
| HR | 177 |
| AFG | 140 |
| MMR | 128 |
| RUSDA | 97 |
| COD | 86 |
| RUS | 86 |
| IRQ | 76 |
| VEN | 69 |
| LBY | 51 |
| TERR | 35 |
| CHEM | 31 |
| MDA | 28 |
| TUN | 27 |
| CYB | 26 |
| SDNZ | 25 |
| NIC | 24 |
| SOM | 24 |
| EUAQ | 23 |
| CAF | 15 |
| HAM | 15 |
| HTI | 13 |
| YEM | 11 |
| GTM | 9 |
| SDN | 9 |
| SSD | 9 |
| UNLI | 9 |
| GIN | 5 |
| MLI | 4 |
Laatst vermelde ondernemingen, organisaties en schepen
| Vermelde naam | Soort | Landen | Vermeld op |
|---|---|---|---|
| MAPNA Group | Onderneming of organisatie | Iran | 30 juli 2026 |
| A7 Agent Limited Liability Company a.k.a. A7 AGENT LLC | Onderneming of organisatie | Rusland | 23 juli 2026 |
| AMR JSC | Onderneming of organisatie | Rusland | 23 juli 2026 |
| AO KNG MashZavodServis | Onderneming of organisatie | Rusland | 23 juli 2026 |
| Areal International JSC (formerly “Hylende Gold” or “Highland Gold”) | Onderneming of organisatie | Rusland | 23 juli 2026 |
| Astute Maritime Services Private Limited | Schip | Singapore | 23 juli 2026 |
| Blanc bank LLC | Onderneming of organisatie | Rusland | 23 juli 2026 |
| Closed joint stock company Technosvyaz | Onderneming of organisatie | Rusland | 23 juli 2026 |
| Credit Union “Payment Center” Ltd | Onderneming of organisatie | Rusland | 23 juli 2026 |
| Design Bureau | Onderneming of organisatie | Rusland | 23 juli 2026 |
| Development Bank of production of oil and gas extractive equipment, conversion, shipbuilding and construction (joint stock company) | Onderneming of organisatie | Rusland | 23 juli 2026 |
| EPO Signal LLC | Onderneming of organisatie | Rusland | 23 juli 2026 |
| European Trading Company LLC | Onderneming of organisatie | Rusland | 23 juli 2026 |
| Federal State Unitary Enterprise “Main Center for Special Communications” | Onderneming of organisatie | Rusland | 23 juli 2026 |
| Finist LLC | Onderneming of organisatie | Rusland | 23 juli 2026 |
| Hua Xia Shipmanagement Company Limited | Schip | China | 23 juli 2026 |
| IPK FINVAL JSC | Onderneming of organisatie | Rusland | 23 juli 2026 |
| JOINT STOCK COMPANY Red October Corporation | Onderneming of organisatie | Rusland | 23 juli 2026 |
| JSC Almazergienbank | Onderneming of organisatie | Rusland | 23 juli 2026 |
| JSC Auto Finance Bank | Onderneming of organisatie | Rusland | 23 juli 2026 |
| JSC BANK SNGB | Onderneming of organisatie | Rusland | 23 juli 2026 |
| JSC BBR Bank | Onderneming of organisatie | Rusland | 23 juli 2026 |
| JSC Bank Accept | Onderneming of organisatie | Rusland | 23 juli 2026 |
| JSC Bank Avers | Onderneming of organisatie | Rusland | 23 juli 2026 |
| JSC Bank Orenburg | Onderneming of organisatie | Rusland | 23 juli 2026 |
Natuurlijke personen worden op deze pagina niet getoond. Screen de naam hierboven om een persoon te controleren.
Doorzochte lijsten
- United Nations Security Council Consolidated List
- UK Sanctions List
- OFAC Specially Designated Nationals and Blocked Persons List (SDN)
- OFAC Consolidated Sanctions List (non-SDN: SSI, FSE, NS-MBS, CMIC, PLC, CAPTA)
- BIS Entity List (EAR Supplement No. 4 to Part 744)
- BIS Denied Persons List
- BIS Unverified List (EAR Supplement No. 6 to Part 744)
- BIS Military End-User List (EAR Supplement No. 7 to Part 744)
- State Department ITAR Debarred Parties (DDTC)
- State Department Nonproliferation Sanctions (ISN)
- Swiss sanctions list (SESAM, all programmes)
- Consolidated Canadian Autonomous Sanctions List (SEMA, JVCFOA)
- Canada — Currently listed terrorist entities (Criminal Code s. 83.05)
- Japan — Persons subject to asset freezes under the Foreign Exchange Act (資産凍結等対象者)
- Australian Consolidated Sanctions List
- Türkiye MASAK — A: BM Güvenlik Konseyi kararlarına istinaden malvarlıkları dondurulanlar (6415 s. Kanun md. 5)
- Türkiye MASAK — B: Yabancı ülke taleplerine istinaden malvarlıkları dondurulanlar (6415 s. Kanun md. 6)
- Türkiye MASAK — C: İç dondurma kararı ile malvarlıkları dondurulanlar (6415 s. Kanun md. 7)
- Türkiye MASAK — D: Kitle imha silahlarının yayılmasının finansmanının önlenmesi kapsamında malvarlıkları dondurulanlar (7262 s. Kanun md. 3/A–3/B)