OFAC Specially Designated Nationals and Blocked Persons List (SDN)
De OFAC Specially Designated Nationals and Blocked Persons List (SDN) wordt gepubliceerd door U.S. Department of the Treasury — Office of Foreign Assets Control. De lijst bevat momenteel 19.471 vermeldingen: 7.519 personen, 10.042 ondernemingen en organisaties, 1.568 schepen en 342 luchtvaartuigen.
De laatste wijziging is gepubliceerd op 21 oktober 2026. Tarifbase leest het officiële bestand elke dag in, zodat een naam die u hier screent wordt vergeleken met de geldende versie, samen met de andere lijsten van dezelfde jurisdictie (Verenigde Staten) en van de overige jurisdicties.
Programma’s en rechtsgronden: RUSSIA-EO14024 · SDGT · IFSR · SDNTK · NPWMD.
- 19.471Vermeldingen
- 7.519personen
- 10.042ondernemingen en organisaties
- 1.568schepen
- 342luchtvaartuigen
- 21 oktober 2026Laatste wijziging
Screenen op deze lijst
Programma’s en rechtsgronden
| Programma | Vermeldingen |
|---|---|
| RUSSIA-EO14024 | 6.346 |
| SDGT | 3.360 |
| IFSR | 1.620 |
| SDNTK | 1.363 |
| NPWMD | 1.205 |
| IRAN-EO13902 | 1.078 |
| ILLICIT-DRUGS-EO14059 | 787 |
| GLOMAG | 739 |
| IRAN | 679 |
| UKRAINE-EO13662 | 536 |
| IRAN-EO13846 | 509 |
| TCO | 430 |
| IRGC | 289 |
| CYBER2 | 260 |
| IRAN-HR | 222 |
| DPRK4 | 196 |
| UKRAINE-EO13661 | 196 |
| BELARUS-EO14038 | 183 |
| VENEZUELA-EO13850 | 176 |
| PAARSSR-EO13894 | 174 |
| BALKANS | 164 |
| VENEZUELA | 162 |
| DPRK3 | 157 |
| UKRAINE-EO13660 | 154 |
| BURMA-EO14014 | 152 |
| DPRK2 | 124 |
| IRAN-EO13876 | 115 |
| IRAQ2 | 114 |
| ELECTION-EO13848 | 111 |
| FTO | 104 |
| UKRAINE-EO13685 | 101 |
| CUBA-EO14404 | 98 |
| DRCONGO | 98 |
| CYBER4 | 96 |
| CAATSA - RUSSIA | 81 |
| NICARAGUA | 80 |
| CUBA | 77 |
| BELARUS | 71 |
| DPRK | 69 |
| VENEZUELA-EO13884 | 67 |
| MAGNIT | 64 |
| IRAN-EO13871 | 59 |
| SUDAN-EO14098 | 57 |
| SDNT | 53 |
| LIBYA3 | 50 |
| IRAN-CON-ARMS-EO | 49 |
| IRAN-TRA | 31 |
| SOMALIA | 30 |
| CAR | 29 |
| PEESA-EO14039 | 27 |
| IFCA | 26 |
| BALKANS-EO14033 | 24 |
| SOUTH SUDAN | 24 |
| CAATSA - IRAN | 20 |
| HOSTAGES-EO14078 | 18 |
| ICC-EO14203 | 18 |
| LIBYA2 | 18 |
| HRIT-IR | 16 |
| LEBANON | 16 |
| IRAQ3 | 13 |
Laatst vermelde ondernemingen, organisaties en schepen
| Vermelde naam | Soort | Landen | Vermeld op |
|---|---|---|---|
| 'NDRANGHETA ORGANIZATION | Onderneming of organisatie | Italië | |
| 'WOLF' HOLDING OF SECURITY STRUCTURES | Onderneming of organisatie | Rusland | |
| 0DAY TECHNOLOGIES | Onderneming of organisatie | Rusland | |
| 10219452 CANADA INCORPORATED | Onderneming of organisatie | Canada | |
| 110TH RESEARCH CENTER | Onderneming of organisatie | China, Noord-Korea | |
| 11420 CORP. | Onderneming of organisatie | Verenigde Staten | |
| 1425 BRICKELL AVE 63-F LLC | Onderneming of organisatie | Verenigde Staten | |
| 1425 BRICKELL AVENUE 64E LLC | Onderneming of organisatie | Verenigde Staten | |
| 1425 BRICKELL AVENUE UNIT 46B, LLC | Onderneming of organisatie | Verenigde Staten | |
| 148SH LIMITED TRADE DEVELOPMENT | Onderneming of organisatie | Rusland | |
| 15 KHORDAD FOUNDATION | Onderneming of organisatie | Iran | |
| 200G PSA HOLDINGS LLC | Onderneming of organisatie | Verenigde Staten | |
| 234TH GUARDS AIRBORNE ASSAULT REGIMENT | Onderneming of organisatie | Rusland | |
| 2351885 ONTARIO INC | Onderneming of organisatie | Canada | |
| 27TH SCIENTIFIC CENTER | Onderneming of organisatie | Rusland | |
| 2904977 CANADA, INC. | Onderneming of organisatie | Canada | |
| 3-101-507688 SA | Onderneming of organisatie | Costa Rica | |
| 33RD LIGHT INFANTRY DIVISION OF THE BURMESE ARMY | Onderneming of organisatie | Myanmar (Birma) | |
| 33RD SCIENTIFIC RESEARCH AND TESTING INSTITUTE | Onderneming of organisatie | Rusland | |
| 3A-MGU | Luchtvaartuig | ||
| 3D MODERN PRINTING PRESS | Onderneming of organisatie | Mexico | |
| 3D.RU | Onderneming of organisatie | Rusland | |
| 3DATA | Onderneming of organisatie | Rusland | |
| 3G LOJISTIK VE HAVACILIK HIZMETLARI LTD. | Onderneming of organisatie | Turkije | |
| 3K GROUP LIMITED | Onderneming of organisatie | China |
Natuurlijke personen worden op deze pagina niet getoond. Screen de naam hierboven om een persoon te controleren.
Doorzochte lijsten
- United Nations Security Council Consolidated List
- EU Consolidated Financial Sanctions List
- UK Sanctions List
- OFAC Consolidated Sanctions List (non-SDN: SSI, FSE, NS-MBS, CMIC, PLC, CAPTA)
- BIS Entity List (EAR Supplement No. 4 to Part 744)
- BIS Denied Persons List
- BIS Unverified List (EAR Supplement No. 6 to Part 744)
- BIS Military End-User List (EAR Supplement No. 7 to Part 744)
- State Department ITAR Debarred Parties (DDTC)
- State Department Nonproliferation Sanctions (ISN)
- Swiss sanctions list (SESAM, all programmes)
- Consolidated Canadian Autonomous Sanctions List (SEMA, JVCFOA)
- Canada — Currently listed terrorist entities (Criminal Code s. 83.05)
- Japan — Persons subject to asset freezes under the Foreign Exchange Act (資産凍結等対象者)
- Australian Consolidated Sanctions List
- Türkiye MASAK — A: BM Güvenlik Konseyi kararlarına istinaden malvarlıkları dondurulanlar (6415 s. Kanun md. 5)
- Türkiye MASAK — B: Yabancı ülke taleplerine istinaden malvarlıkları dondurulanlar (6415 s. Kanun md. 6)
- Türkiye MASAK — C: İç dondurma kararı ile malvarlıkları dondurulanlar (6415 s. Kanun md. 7)
- Türkiye MASAK — D: Kitle imha silahlarının yayılmasının finansmanının önlenmesi kapsamında malvarlıkları dondurulanlar (7262 s. Kanun md. 3/A–3/B)